SKUPINY

DEGUSTÁCIE a GASTRONÓMIA

Počas trávenia dovolenky Vám EZAT prostredníctvom svojich partnerov a členov ponúka možnosť ochutnať gastronomické špeciality našich regionálnych výrobcov a produkty farmárskeho dvora /banner Gastronómia/Predajné miesta/, vyrobené našimi syrármi či mäsiarmi ako čisto domáce výrobky slovenských producentov.

Po takýchto zážitkoch istotne padne vhod aj degustácia vín u najlepších slovenských vinárov / banner Vínna turistika/. Degustácie vín vedú skúsení someliéri, ktorí vám k vínam podajú odborný výklad. Pokiaľ budete mať záujem, prevedú vás výrobnými a prezentačnými priestormi jednotlivých vinárov, ktorích navštívite. Dozviete sa, ako a v akom prostredí sa vyrábajú vína a po príjemne strávenom čase si na záver degustácie môžete zakúpiť originálne slovenské výrobky priamo od výrobcov.

K degustácii vín vám radi zabezpečíme občerstvenie zo studenej i teplej kuchyne. V prípade otázok či záujmu o usporiadanie akcie u našich partnerov , ktorích kompletnú ponuku nájdete na našej web stránke www.agroturizmusslovakia.sk nás kontaktujte na ezat.sk@gmail.com alebo vyplnte predbežný objednávkový formulár uvedený nižšie.


skupiny

Program SKUPINY

Pre väčšie skupiny v kapacite maximálne pre 1 autobus , to znamená do 42 osôb alebo mikrobus , to znamená do 8 osôb pripravuje EZAT organizované zájazdy na Degustácie vína u svojich partnerov. Počas celého roka pre Vás máme pripravené degustácie po celom Slovensku. V rámci degustácií zabezpečíme pre Vás aj ubytovanie podľa Vašej voľby.

V prípade záujmu zúčastniť sa niektorej z nich a ochutnať slovenské vína, kontaktujte nás na : ezat.sk@gmail.com alebo pomocou vyplnenia tohto :

skupiny
NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok