Ubytovanie

Informačný systém EZAT Vám predstavuje viac ako 320 ubytovacích zariadení z oblasti vidieckej turistiky a agroturistiky na SLOVENSKU. V širokej ponuke Vám zároveň predstavuje aj doplnkové služby a produkty vidieckeho dvora, farmárske výrobky a hlavne odlišný spôsob trávenia dovolenky v porovnaní s komerčnými a mestskými zariadeniami cestovného ruchu.

Náš sprievodca dovolenkou prináša rýchlu a komplexnú informáciu o všetkých ubytovacích zariadeniach a stave možných voľných kapacít /banner Ubytovanie/. Zjednodušuje vyhľadávanie požadovaného dopytu a šetrí čas. Záujemcovia o dovolenku tak nájdu vhodné ubytovanie podľa svojich predstáv a možností.

Ak máte chuť prežiť plnohodnotné dovolenkové dni so všetkým čo k tomu patrí ste v zariadeniach vidieckej turistiky a agroturistiky vítaní.

Ak chceš tráviť dovolenku v zariadení z oblasti vidieckej turistiky a agroturistiky na SLOVENSKU, zvoľ si svoj kraj a svoju obľubenú turistickú oblasť.

Klikni myšou na kraj alebo na rolovaciu funkciu ponuky.
NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok