Spolupráca

Občianske združenie EZAT od svojho vzniku v roku 2008 pôsobí ako dobrovoľné a záujmové združenie fyzických a právnických osôb s európskou, slovenskou a cezhraničnou pôsobnosťou.

Združenie sa aktivizuje na podnet agropodnikateľov a podnikateľov z oblasti vidieckeho turizmu a agroturizmu ako aj podnikateľov z oblasti cestovného ruchu celého Slovenska, ktorí cítia potrebu túto perspektívnu a ekonomicky významnú oblasť ponuky cestovného ruchu neustále podporovať a propagovať.

Naši členovia vidieckej turistiky a agroturistiky si Vám dovoľujú prostredníctvom svojich ubytovacích zariadení / penzióny, apartmány a menšie hotely a chaty slovenského vidieka/ ponúknúť trávenie dovolenky formou agroturistiky a oddychu na vidieckom dvore.

Pobytom formou agroturistiky spoznávajte čaro a krásu Slovenska, chute slovenskej gastronómie a aktívne formy trávenia voľného času a spoznávania regionálnych produktov.

Vychutnajte si tento neuveriteľný zážitok so šarmom a pohodou v duši. Očakávajú Vás príjemní ľudia, ktorí Vám ponúknu osobný prístup podľa Vašich želaní. Sprístupnia Vám služby svojich susedov v ponuke regionálnej produkcie a gastronómie, partnerov lokálnej ľudovoumeleckej a remeselnej tradičnej výroby, ako aj ďalšie zariadenia sprístupňujúce športovo rekreačné a welness aktivity pre trávenie voľného času.

Zaujímavé prázdninové programy ponúkajú radosť hlavne deťom. Kombinácia poľnohospodárskych produktov a kontakt so zvieratami na farme prinášajú do oddychu detí zábavu a radosť. Avšak aj dospelí a individuálne záujmové skupiny si nájdu svoju ponuku víkendového obohatenia či relaxu pri ochutnávke tradičných slovenských výrobkov, vín či syrov so spestrením návštevy kláštorov, múzeí a hradov v blízkom okolí jednotlivých ubytovateľov.

V prípade, že aj vy ste podnikateľom vo vidieckom cestovnom ruchu alebo agroturistike a máte záujem prezentovať ponuku svojich výrobkov alebo služieb na stránke www.agroturizmusslovakia.sk prosím pozorne si prečítajte našu ponuku na spoluprácu, vyplnte priložený dotazník a odošlite ho našu mailovú adresu info@ezat.sk.

EZAT zabezpečí Vašu bezplatnú propagáciu služieb cestovného ruchu na našom portáli.


SLOVENSKO - DOVOLENKA NA VIDIEKU.

Pozorne si prezrite ponuku na spoluprácu nižšie v rubrikách Ubytovanie, Vínna turistika, Remeselná výroba, Predaj z dvora a Jazda na koni.

NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok