Skupinové ponuky

Ak ste sa už rozhodli stráviť dovolenku v zariadení vidieckej turistiky alebo agroturistiky, a ste organizovaná skupina turistov ostáva Vám už len zvoliť si spôsob trávenia oddychu na slovenskom vidieku a následne si vybrať zájazd. Rozhodujete sa či stráviť čas turistikou, hraním golfu alebo kontaktom s domácimi zvieratami. Tieto všetky formy trávenia oddychu ponúka náš portál

www.agroturizmusslovakia.sk.

Pre deti sú najatraktívnejšími činnosťami jazda na koni alebo kontakt s domácimi zvieratami ako kravička, hus, sliepky, mačka, pes a či pštros. Takéto aktivity sa dajú zažiť u našich ubytovateľov , ktorí ponúkajú letné pobytové tábory pre deti. Vyberte si z ponuky a zabezpečte Vašim deťom prázdniny , z ktorích nebudú chcieť nikdy odísť.

Skupinové ponuky sú zaujímavé tiež pre dospelých . Počas celého roka si môžte organizovať výlety na návštevu po kultúrnych a historických udalostiach /rubriky Relax/Kultúra a Relax/História/, ktoré sú prepojené ochutnávkami vína /rubrika Vínna turistika či výbornou slovenskou gastronómiou / rubriky Kaviarne, Gastronomia, Predaj z dvora/.

V prípade ,že ste organizovaná skupina EZAT pre Vás pripraví pobyt podľa Vašich želaní. Vyplnte prosím rezervačný formulár a zadajte svoju skupinovú požiadavku.

Skupinové ponuky pre deti čítajte na ďalšej strane



NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok