Penzión ADAM

Kategória: Penzión
Stravovanie: plná penzia
Kapacita objektu: 71 lôžok

Poloha:

Víta Vás Agropenzión Adam - trojhviezdičkový penzión, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí kopaničiarskeho kraja v rázovitej obci Podkylava. Agropenzión Adam v Podkylave je od okolitých miest vzdialený:
- Bratislava 100 km  - Trnava 60 km  - Piešťany 20 km  - Myjava 20 km  - Nitra 70 km  - Trenčín 55 km   - Praha 350 km   - Viedeň 160 km

Adresa: Podkylava 188
91616 Podkylava
WWW: www.penzion-adam.sk
Email: recepcia@penzion-adam.sk
Telefón: 032/ 77 72 101
Fax: 032/ 77 72 105
Hlavná ponuka agroturistiky:

Víta Vás Agropenzión Adam - trojhviezdičkový penzión, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí kopaničiarskeho kraja v rázovitej obci Podkylava. Penzión, ktorého realizácia bola podporená z fondov Európskej únie, začal prevádzku v máji v roku 2006.

Naším poslaním je ponúkať ubytovacie služby s 53 pevnými lôžkami a s možnými prístelkami, stravovacie služby v troch gastro prevádzkach, modernú kongresovú sálu a salónik i pre náročnú business klientelu, wellness centrum a tiež množstvo príležitostí pre aktívny odpočinok.

Navštívte neďalekú biofarmu Charolais a dozviete sa o ekologickej produkcií biomäsa, ktorého steaky nájdete i v ponuke jedálneho lístka. Jazdite na koni, na koči, v zime na saniach. Vyskúšajte cyklotrasy, prechádzajte sa po krásnej prírode.

Na našej farme, ktorá je neďaleko penziónu, chováme na pasienkoch o celkovej rozlohe takmer 300ha ekologickým spôsobom plemeno hovädzieho dobytka americký Charolais. Cieľom farmy je produkcia biomäsa a chov kvalitného plemenného materiálu. Dobytok z nášho chovu sa pasie v prirodzených podmienkach, bez akéhokoľvek použitia priemyselných hnojív, chemických prostriedkov a umelého prikrmovania. Ak máte záujem, na našej farme sa dozviete všetko o biochove.

Pre záujemcov o jazdu na koni je k dispozícii jazdecký poľný areál o výmere 50 ha, vprípade nepriaznivého počasia a v zime, krytá jazdiareň. Ponúkame tiež ustajnenie /aj dlhodobo/ vlastných koní. Poradenstvo a servis zabezpečujú kvalifikovaní ošetrovatelia a cvičitelia koní.

Ponuka dvora

GastroPenzión má k dispozícií tri gastrostrediská, ktoré ponúkajú výbornú klasickú kuchyňu, tradičné slovenské zabíjačkové špeciality a steaky z vlastnej bioprodukcie.
Reštauráciu i kolibu môžete využiť i pri organizovaní rodinných osláv, firemných posedení či svadieb.

Reštaurácia s terasou - kapacita 70 miest
Denný bar s terasou - kapacita 35 miest
Slovenská koliba - kapacita 46 miest
Strediská penziónu sú otvorené denne v časoch:
Reštaurácia s terasou: 11:30 - 21:00
Kaviareň s terasou: 11:30 - 22:00
Slovenská koliba: 11:30 - 21:00

Vo dvore areálu agropenziónu máme novinku!!!

Kolibu Eva
Štýlovo zariadená gazdovská Koliba Eva sa nachádza vo dvore agropenziónu a má kapacitu 25 miest pri stole a ďaších 10 okolo otvoreného ohniska, ktoré sa nachádza priamo v kolibe. V letnom období je možnosť využitia i vonkajšej terasy. Koliba je otvorená na objednávku pre organizovanie Vašich rodinných či firemných posedení. Príďte a ochutnajte farmárske špeciality pripravené pred Vašimi očami priamo na ohni.

Vybavenie objektu:
viac info info
yes Kuchyňa yes Kúpeľňa yes WC yes Spoločenská miestnosť
yes Garáž yes Parkovisko yes Terasa yes Balkón
yes Altánok yes Bazén yes Jakuzzi yes Ohnisko
yes Krb yes Chladnička yes Mikrovlnka yes Sporák
yes Gril yes Televízor yes Satelit yes Internet

Penzión ponúka ubytovanie s kapacitou 53 lôžok a 18 prísteliek.

Izby a apartmány sú vybavené samostatnou sprchou a WC, telefónom, TV-SAT, rádiom, pripojením na internet a väčšina tiež samostatným balkónom. Na apartmánoch je k dispozícií i chladnička. Navyše ubytovaným hosťom je kdispozícii priestranná spoločná terasa. Vprípade záujmu je možné ubytovať sa tiež v drevenej chatke priamo na biofarme.

Jednolôžková izba- 4x
dvojlôžková izba -15x
dvojlôžkový apartmán - 3x
trojlôžkový apartmán - 3x
päťlôžkový rodinný apartmán - 1x
štvorlôžková chatka - 6x
šesťlôžková chatka - 1x

Pre dokonalý relax je pre vás pripravené wellness centrum s vnútorným bazénom s protiprúdom Vychutnajte si fínsku či tureckú saunu, jacuzzi, alebo si vyberte zo širokej ponuky masáží a relaxačných procedúr.

Pre Vaše pohodlie si prosím rezervujte vstup do bazéna, ako aj ďalšie wellness procedúry telefonicky na čísle 032 777 2101.

Možné aktivity v okolí:
viac info info
yes Wellness yes Fitness yes Masáže no Plaváreň
no Kúpalisko yes Korčulovanie yes Lyžovanie yes Turistika
yes Cyklistika no Člnkovanie yes Hubárčenie yes Kone
yes Biliard yes Disko yes Tenis yes Bar
no Vínna turistika no Futbalové ihrisko yes Historické pamiatky yes Gastronómia

Hosťom ponúkame širokú škálu aktivít pre aktívny odpočinok. V lete môžete využiť vonkajší tenisový kurt s povrchom z umelej trávy, zahrať si petangue, či biliard, deti majú k dispozícii pieskovisko a hojdačky. Do okolia môžete vyraziť na koňoch, alebo na koči. Požičiavame tiež bicykle, na ktorých môžete absolvovať niektorú z množstva cyklotrás v našom okolí. Okolie penziónu je stvorené pre turistiku a prechádzky na čerstvom vzduchu.

V zime je nesmiernym zážitkom jazda na saniach, ak by ste však chceli vydať viacej energie môžete vyraziť do niektorého z blízkych lyžiarskych stredísk.

Galéria
Dostupnosť:
Autobusová stanica 9 km Lyžiarske stredisko 4 km
Vlaková stanica 15 km Bežkárska dráha 4 km
Historické pamiatky 12 km Turistické chodníky 1 km
Kúpalisko 15 km Jazero 8 km
Reštaurácia 1 km Potraviny 1 km
Nemocnica 8 km
Ceny:
Osoba/noc (Leto) 25 € Objekt/deň (Leto) 25 €
Osoba/noc (Zima) 33 € Objekt/deň (Zima) 33 €
NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok