Penzión Veverica

Kategória: Penzión
Stravovanie: plná penzia
Kapacita objektu: 20 lôžok

Poloha:

Nová Lesná leží na hlavnej prístupovej trase Poprad - Starý Smokovec, takže je možné bez prestupu cestovať električkou do Starého Smokovca, na Štrbské Pleso alebo autobusom do Tatranskej Lomnice či Ždiaru. Frekvencia spojov odpovedá významu Vysokých Tatier ako dôležitého turistického strediska Slovenska.

Adresa: Sadová ulica 129
05822 Nová Lesná
WWW: www.penzion-veverica.sk
Email: tatry@penzionzavada.sk
Telefón: 052/ 44 67 041
Fax: 052/ 44 67 041
Hlavná ponuka agroturistiky:

Základ našich služieb tvorí ubytovanie. Penzión Veverica je útulný trojpodlažný penzión, ktorý disponuje celkom 20 lôžkami s kompletným vybavením.

V spoločenskej miesnosti je PC s pevným nonstop pripojením na Internet, ktorý môžete používať zdarma počas celého pobytu.

Ponuka dvora

Pre nasich hosti mame pripravene PC s internetom zadarmo.Pre tych ktori maju notebook + wifi kartu je tu tiez Internet zadarmo.

Vybavenie objektu:
viac info info
yes Kuchyňa yes Kúpeľňa yes WC yes Spoločenská miestnosť
no Garáž yes Parkovisko yes Terasa yes Balkón
yes Altánok yes Bazén yes Jakuzzi yes Ohnisko
yes Krb yes Chladnička yes Mikrovlnka yes Sporák
yes Gril no Televízor no Satelit yes Internet

Základ našich služieb tvorí ubytovanie. Penzión Veverica je útulný trojpodlažný penzión, ktorý disponuje celkom 20 lôžkami s kompletným vybavením.

V spoločenskej miesnosti je PC s pevným nonstop pripojením na Internet, ktorý môžete používať zdarma počas celého pobytu.

Možné aktivity v okolí:
viac info info
yes Wellness yes Fitness yes Masáže yes Plaváreň
no Kúpalisko yes Korčulovanie yes Lyžovanie yes Turistika
yes Cyklistika no Člnkovanie yes Hubárčenie yes Kone
no Biliard yes Disko yes Tenis yes Bar
no Vínna turistika yes Futbalové ihrisko yes Historické pamiatky yes Gastronómia

Obec Nová Lesná leží na južnom úpätí Vysokých Tatier v nadmorskej výške 746 m. Je vzdialená 10 km od Popradu a 5 km od centra Vysokých Tatier - Starého Smokovca. Hostia ubytovaní v obci môžu v letnej i zimnej sezóne využívať všetky turistické i športové aktivity, ktoré poskytujú Vysoké Tatry a kúpaliská s termálnou vodou v Poprade a Vrbove (15 km). Najbližšie lyžiarske strediská sa nachádzajú v Tatranskej Lomnici (8 km), v Starom Smokovci (5 km), Svite (15 km) a Štrbskom Plese (20 km). Okolie Vysokých Tatier je bohaté na kultúrne a historické pamiatky a turistické zaujímavosti.

Turisticky sú príťažlivé najmä splav Dunajca v Pieninách, Slovenský raj, jaskyne Belianska, Važecká, Demänovská a Dobšinská ľadová. S históriou regiónu sa môžete oboznámiť v spišských mestách Poprad, Levoča, Kežmarok, na Kežmarskom, Spišskom a Ľubovnianskom hrade, v kaštieli Strážky a ďalších kultúrnych a stavebných pamiatkách.

Galéria
Dostupnosť:
Autobusová stanica 1 km Lyžiarske stredisko 12 km
Vlaková stanica 12 km Bežkárska dráha 12 km
Historické pamiatky 12 km Turistické chodníky 12 km
Kúpalisko 11 km Jazero 11 km
Reštaurácia 1 km Potraviny 1 km
Nemocnica 12 km
Ceny:
Osoba/noc (Leto) 16 € Objekt/deň (Leto) 16 €
Osoba/noc (Zima) 20 € Objekt/deň (Zima) 20 €
NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok