Villa Fellicity

Kategória: Penzión
Stravovanie: pol penzia
Kapacita objektu: 10 lôžok

Poloha:

Obec Nová Lesná leží na južnom úpätí Vysokých Tatier v nadmorskej výške 746 m. Je vzdialená 10 km od Popradu a 5 km od centra Vysokých Tatier - Starého Smokovca. Hostia ubytovaní v obci môžu v letnej i zimnej sezóne využívať všetky turistické i športové aktivity, ktoré poskytujú Vysoké Tatry a kúpaliská s termálnou vodou v Poprade a Vrbove (15 km).

Adresa: Tatranská 248
05986 Nová Lesná
WWW: www.felicity.sk/
Email: felicity@felicity.sk
Telefón: 0907 385 052
Fax: nie je k dispozícii
Hlavná ponuka agroturistiky:

Villa Felicity je rodinný penzión nachádzajúci sa v obci Nová Lesná, priamo pod Vysokými Tatrami. Penzión Vám ponúka ubytovanie v tichom prostredí s výhľadom na Vysoké Tatry.
Poskytujeme možnosť ubytovania v dvojlôžkových izbách s balkónom a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky bez balkóna. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC, TV/SAT, radio.

V celom objekte penziónu je bezplatný bezdrôtový internet (wifi). Hosťom je k dispozcícii kompletne vybavená kuchynka (sporák, chladnička, mikrovlnná rúra, rychlovarná kanvica, kávovar, kuchynský riad, príbor, atď.) a spoločenská miestnosť s TV/SAT a krbom.

Počas leta možete využiť záhradnu terasu a záhradný gril. V záhrade penziónu Vám sa nachádza uzavreté parkovisko zahrnuté v cene. Naše parkovisko má kapacitu pre 4 autá.
V prípade potreby Vám veľmi radi poradíme pri výbere turistickej trasy, lyžiarského strediska, cyklotúry i pri iných Vašich požiadavkách.

Vybavenie objektu:
viac info info
yes Kuchyňa yes Kúpeľňa yes WC yes Spoločenská miestnosť
no Garáž yes Parkovisko yes Terasa yes Balkón
no Altánok yes Bazén no Jakuzzi yes Ohnisko
yes Krb yes Chladnička yes Mikrovlnka yes Sporák
yes Gril yes Televízor yes Satelit yes Internet

Poskytujeme možnosť ubytovania v dvojlôžkových izbách s balkónom a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky bez balkóna. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC, TV/SAT, radio. V celom objekte penziónu je bezplatný bezdrôtový internet (wifi). Hosťom je k dispozcícii kompletne vybavená kuchynka (sporák, chladnička, mikrovlnná rúra, rychlovarná kanvica, kávovar, kuchynský riad, príbor, atď.) a spoločenská miestnosť s TV/SAT a krbom.

Počas leta možete využiť záhradnu terasu a záhradný gril. V záhrade penziónu Vám sa nachádza uzavreté parkovisko zahrnuté v cene. Naše parkovisko má kapacitu pre 4 autá.

Možné aktivity v okolí:
viac info info
yes Wellness yes Fitness yes Masáže yes Plaváreň
no Kúpalisko yes Korčulovanie yes Lyžovanie yes Turistika
yes Cyklistika yes Člnkovanie yes Hubárčenie yes Kone
yes Biliard yes Disko yes Tenis yes Bar
no Vínna turistika yes Futbalové ihrisko yes Historické pamiatky yes Gastronómia

Turistika
Vysoké Tatry ponúkajú množstvo turistických chodníkov a krásnych scenérií. Vašu vysokohorskú túru možete začať priamo z penziónu prípadne môžete využiť časté spojenia Tatranských elektických železníc. Taktiež možete navštíviť neďaleké Pieniny s možnosťou splavovania Dunujca, ako aj Slovenský raj s množstvom zaujímavých turistických trás.

Cyklistika
Vysoké Tatry ponúkajú kilometre cyklotras s rôznym stupňom obtiažnosti a rôznymi povrchmi (asfalt i lesný povrch), ktoré začínajú priamo v obci Nová Lesná.

Lyžovanie
V blízkom okolí penziónu sa nachádzajú viaceré lyžiarské svahy s rôznou náročnosťou - pre slabších lyžiarov i náročnejsích lyžiarov. K najbližším a najznámejším patria lyžiarské strediska: Jakubková lúka, Hrebienok, Lopušná dolina - Svit, Bachledová dolina, Štrbské Pleso a Lomnické sedlo s najdlhšou zjazdovkou na Slovensku (6,5 km) prevádzkovanou až do Veľkonočných sviatkov. Takmer všetky uvedené strediská sú technicky zasnežované a poskytujú veľmi dobré podmienky počas celej zimnej sezóny.

Historické a kultúrne pamiatky

Spiššký región je bohatý na viacero významných historických pamiatok. K najbohatším mestám z historického hľadiska patrí neďaleká Levoča. Najznámejšou historickou pamiatkou je Chrám Sv. Jakuba, ktorý zaujme najvyšším dreveným neskorogotickým oltárom na svete. K ďalším historicky významným miestam patrí Spišská Sobota, Kežmarok Strážky, Markušovce i neďaleko sa nachádzajúci najväčší hrad Strednej Európy - Spišský Hrad. Okrem historických pamiatok môžete navštíviť niekoľko celoročne prístupných jaskyň (Belianska jaskyňa, Važecká jaskyňa, Dobšinská ľadová jaskyňa, Demänovská jaskyňa Slobody).
Termálne bazény, golf, tenis, bowling ako aj adrenalínové športy

Možnosť regenerácie po náročnej túre, lyžovačke alebo návšteve kultúrnych pamiatok Vám ponúka niekoľko termálných kúpalisk, najbližšie Aquacity Poprad, len 8 km od penziónu, je otvorené počas celého roka. Nadšencom golfu ponúka dostatočné vyžitie profesionálne 9 jamkové golfové ihrisko v Tatranskej Lomnici, ktoré disponuje i krytou halou umožňujúcu celoročné overovanie Vašej zručnosti.

Galéria
Dostupnosť:
Autobusová stanica 1 km Lyžiarske stredisko 12 km
Vlaková stanica 11 km Bežkárska dráha 12 km
Historické pamiatky 11 km Turistické chodníky 12 km
Kúpalisko 12 km Jazero 12 km
Reštaurácia 1 km Potraviny 1 km
Nemocnica 12 km
Ceny:
Osoba/noc (Leto) 13 € Objekt/deň (Leto) 13 €
Osoba/noc (Zima) 15 € Objekt/deň (Zima) 15 €
NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok