Penzión Tempo

Kategória: Penzión
Stravovanie: bez stravy
Kapacita objektu: 12 lôžok

Poloha:

Objekt je situovaný v Pribyline v okrese Liptovský Mikuláš, v Žilinskom kraji. Poskytujeme ubytovanie v tichom prostredí Liptova, Nízkych, Vysokých a Západných Tatier. Okolie je vhodné na kultúrne a športové vyžitie. Diaľkové spoje do Liptovského Hrádku a potom medzimestskou dopravou do Pribyliny na 1. zástavku pri Základnej škole. Niektoré diaľkové autobusové spoje tiež zastavia aj v Pribyline.

Adresa: Pribylina 3
03242 Pribylina
WWW: www.penzion.tempotatry.sk
Email: mbolvansky@yahoo.com
Telefón: 0905 400 247
Fax: nie je k dispozícii
Hlavná ponuka agroturistiky:

Vitajte priatelia krásnej slovenskej prírody!

Veríme, že práve naša príroda a chuť stráviť niekoľko príjemných chvíľ v prostredí s čistým a čerstvým vzduchom, v prostredí obklopenom vrcholkami Západných a Vysokých Tatier, v prostredí s nádhernými možnosťami pre letnú i zimnú turistiku, šport a oddych uprostred Liptovskej Kotliny, Vás priviedli na stránky penziónu Tempo Tatry. Vitajte, ste tu správne!
Penzion Tempo Tatry v Pribyline -Ubytovanie Bolvanský

Poskytujeme ubytovanie s kompletným servisom Kazda izba ma vlastne soc.zariadenie ,TV,chladnicku,radio a v PRIVATE je k dispozicii aj na kazdom poschodi kuchyna. v objekte:sauna,výrivá,masážna vaňa pre 6 osôb,minifitnes,vonkajší gril s posedením atď. Vsetko je na www.penzion.tempotatry.sk Poskytujeme aj plnu penziu Som aj predajcom zlavovej Liptov region Card na ktorej su takmer vsetky atraktiviti Liptova so zlavou 10-50 % .Vrátane mojej restauracie -10%. Nachádzame sa v strede Lipt.kotliny ,na upäti Zapadnych a Vysokych Tatier.

Ponuka dvora

Naše služby sme doplnili o možnosť stráviť príjemné chvíle pri chutnom jedle, občerstviť sa z bohatej ponuky baru a sledovať športové prenosy na širokouhlej obrazovke v reštaurácii.
Ako ubytovaní hostia si môžete vybrať z ponuky stravovania formou “bed and breakfast” (raňajky podľa vášho výberu), polpenzie (raňajky a bohatá večera) alebo plnej penzie, pričom všetky tri jedlá si môžete vybrať z bohatého menu. Pripravíme Vám výdatné domácke jedlá prevážne liptovských chutí a receptúr.

Ak nie ste ubytovaní, nevadí (aj keď skúsiť by ste to mali). Ponúkneme Vám široký výber jedál na objednávku, bohatý sortiment nealko i alko nápojov, ale aj kvalitné víno či špičkové české pivo Bernard. Vedeli ste, že ponúkajú aj ovocné príchute?

Zorganizujeme pre Vás vkusné posedenie pri Vašich rodinných oslavách, jubileách, promóciách, svadbách i karoch. Poskytnite svojim deťom priestor na nevšednú oslavu narodenín! Zabezpečíme pre Vás jedlo i pitie, obsluhu i program.

V týchto slávnostných okamihoch garantujeme Vaše súkromie a reštauráciu uzatvoríme celú iba pre Vás alebo Vám poskytneme samostatný salónik.

Špičkovo zariadená profesionálna kuchyňa a kvalitný a skúsený personál sú zárukou Vašej spokojnosti i podmienkou poskytovanej kvality.

Vybavenie objektu:
viac info info
yes Kuchyňa yes Kúpeľňa yes WC yes Spoločenská miestnosť
no Garáž yes Parkovisko no Terasa no Balkón
yes Altánok no Bazén no Jakuzzi yes Ohnisko
yes Krb yes Chladnička yes Mikrovlnka yes Sporák
yes Gril yes Televízor no Satelit no Internet

Ponúkame Vám ubytovanie na súkromí v dvoch objektoch, ktoré spĺňajú vysoké požiadavky na kvalitné domácke prostredie. Prezrite si fotografie v galérii, prosím.

Úplne nový penzión, ktorý bol špeciálne navrhnutý pre ubytovanie na súkromí, pozostáva zo 4 apartmánov a ďalších 2 izieb. Všetky izby v penzióne sú dvojposteľové a samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie. Oddych Vám spríjemní aj TV a chladnička priamo na každej izbe. Unikátny výhľad z jeho okien na Západné Tatry Vám vyrazí dych.

Zrekonštruovaný rodinný dom, ktorý už mnohí naši klienti poznajú, poskytuje jeden podkrovný apartmán s dvomi trojposteľovými izbami a dvomi dvojposteľovými izbami, ktorý je vhodný pre viacpočetné rodiny. Na prízemí sú pre Vás pripravené ďalšie tri luxusne a štýlovo vybavené dvojposteľové izby. Vysoký štandard vybavenia - vlastné WC, sprchu, TV, chladničku - spĺňajú aj tieto izby.

Využite reštauračné služby poskytované našim penziónom alebo sa oblúžte sami v dvoch kompletne vybavených kuchyniach, ktoré zároveň slúžia ako jedálne. Zároveň tu môžete stráviť spoločný čas s rodinou pri spoločenských hrách, knihách, elektronických šípkach a ďalších kratochvíľach.

Parkovanie pre 12 osobných automobilov je v objekte.

Možné aktivity v okolí:
viac info info
yes Wellness yes Fitness yes Masáže yes Plaváreň
no Kúpalisko yes Korčulovanie yes Lyžovanie yes Turistika
yes Cyklistika yes Člnkovanie yes Hubárčenie yes Kone
no Biliard yes Disko yes Tenis yes Bar
no Vínna turistika yes Futbalové ihrisko yes Historické pamiatky yes Gastronómia

je situovaný v Pribyline v okrese Liptovský Mikuláš, v Žilinskom kraji. Poskytujeme ubytovanie v tichom prostredí Liptova, Nízkych, Vysokých a Západných Tatier. Okolie je vhodné na kultúrne a športové vyžitie.

Wellness v našom penzióne sa opäť rozraástlo, aby Vám poskytlo viac oddychu, zážitkov i energie.

Pribudla dvojmiestna INFRASAUNA. Najmodernejší balnea produkt s carbonovými žiaričmi s vysokou účinnosťou, nastaviteľnou teplotou i intenzitou, so zabudovaným CD prehrávačom Vám určite spríjemní pohodové chvíle po náročnom turistickom dni.

Wellnes centrum penzíonu Tempo Tatry ponúka:

  •  2-miestnu infrasaunu
  •  6-miestnu rodinnú jacuzzi pre dospelých i deti
  •  8-miestnu fínsku saunu
  •  mini fitness

Príďte a vyskúšajte! Skutočne je tu všetko pre celú rodinu.
Penzión TEMPO TATRY je situovaný na okraji dediny Pribylina, ktorá leží uprostred Liptovskej kotliny a je obklopená tromi horstvami. Z juhu ju chránia Nízke Tatry, na západe sa tiahnu Západné Tatry a na severovýchode sa týčia Vysoké Tatry.

Jedinečná poloha medzi najkrajšími horskými masívmi Slovenska činí Pribylinu výnimočným východiskovým bodom pre návštevu všetkých troch Tatier. Počas celého roku máte možnosť absolvovať prekrásne relaxačné aj vysokohorské túry do priľahlých hôrnych masívov a dolín s množstvom jaskýň, jazier, bystrín, vodopádov, plies, termálnych kúpalísk, pričom nezriedka spozorujete jedinečné exempláre tatranskej flóry a fauny.

V zime využite ponúkané aktivity zjazdového či bežeckého lyžovania v dvoch najväčších lyžiarskych strediskách - Štrbské pleso a Jasná a v okolitých lyžiarskych strediskách - Liptovský Ján, Liptovská Porúbka, Čertovica, Opalisko Závažná Poruba, Podbanské a Račková dolina.

V priebehu celého roku navštívte Múzeum Liptovskej dediny v Pribyline, neďaleké aquaparky Tatralandia v Liptovskom Trnovci a Aquacity Poprad.

Máte záujem o adrenalínové športy? Blízku rieku Belá netreba priaznivcom raftingu predstavovať. A skúsili ste už paragliding či bunjee jumping? Od nás je to na dosah.
Najlepšie na tom všetkom je, že keď sa vrátite naspäť, pookrejete v novej jacuzzi, v horúcej fínskej saune či novučičkej infrasaune a nemusíte pri tom cestovať do Japonska ani Fínska.

Galéria
Dostupnosť:
Autobusová stanica 2 km Lyžiarske stredisko 2 km
Vlaková stanica 2 km Bežkárska dráha 2 km
Historické pamiatky 5 km Turistické chodníky 2 km
Kúpalisko 8 km Jazero 35 km
Reštaurácia 1 km Potraviny 1 km
Nemocnica 15 km
Ceny:
Osoba/noc (Leto) 16 € Objekt/deň (Leto) 16 €
Osoba/noc (Zima) 22 € Objekt/deň (Zima) 22 €
NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok