Penzión Dobrá Niva

Kategória: Penzión
Stravovanie: bez stravy
Kapacita objektu: 14 lôžok

Poloha:

Ubytovanie v súkromí, v štýlovom gazdovskom dome v známej obci Dobrá Niva sa nachádza na ceste E77 spojujúcej Budapešť s Varšavou, vzdialené od Zvolena a Krupiny rovnako 14 km, v doline medzi Štiavnickými vrchmi a Javorím.

Adresa: Slobody 499/16
96261 Dobrá Niva
WWW: www.penziondobraniva.sk
Email: penziondobraniva@penziondobraniva.sk
Telefón: 0907 069 726
Fax: nie je k dispozícii
Hlavná ponuka agroturistiky:

Ponúkame Vám možnosť ubytovať sa v izbách s kapacitou pre jednu až štyri osoby, ktoré sú nanovo zrekonštruované, spĺňajú požiadavky Európskej únie a podľa vyhlášky Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky č. 419/2001 Z.z. sme zaradený do kategórie Ubytovanie v súkromí - izba*.

Ponúkame izby, ktoré majú vlastné WC a kúpelňu ako súčasť izby, alebo dve izby so spoločným WC a kúpelňou + kuchyňa vybavená chladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kuchynským riadom a súpravou pre stolovanie.

Vybavenie objektu:
viac info info
yes Kuchyňa yes Kúpeľňa yes WC yes Spoločenská miestnosť
no Garáž yes Parkovisko yes Terasa no Balkón
no Altánok no Bazén no Jakuzzi yes Ohnisko
yes Krb yes Chladnička yes Mikrovlnka yes Sporák
yes Gril yes Televízor yes Satelit yes Internet

Ponúkame Vám možnosť ubytovať sa v izbách s kapacitou pre jednu až štyri osoby, ktoré sú nanovo zrekonštruované, spĺňajú požiadavky Európskej únie a podľa vyhlášky Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky č. 419/2001 Z.z. sme zaradený do kategórie Ubytovanie v súkromí - izba*.

Ponúkame izby, ktoré majú vlastné WC a kúpelňu ako súčasť izby, alebo dve izby so spoločným WC a kúpelňou + kuchyňa vybavená chladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kuchynským riadom a súpravou pre stolovanie. V našom zariadení máme aj izby, ktoré sú ideálne a vhodné pre dlhodobé ubytovanie rôznych organizácií, alebo ich zamestnancov napríklad stavebné čaty a pod.

Každá izba je vybavená farebným TV prijímačom . Na izbách sú nastaviteľné termostatické vykurovacie kachle.

V cene ubytovania poskytujeme garážovanie vozidiel do 3,5 tony pod strechou priamo v uzavretom areáli nášho ubytovacieho zariadenia. K dispozícii je aj záhradné posedenie pri ohnisku za humnom s možnosťou opekania na rošte.

Možné aktivity v okolí:
viac info info
yes Wellness yes Fitness yes Masáže no Plaváreň
no Kúpalisko no Korčulovanie yes Lyžovanie yes Turistika
yes Cyklistika no Člnkovanie yes Hubárčenie yes Kone
no Biliard no Disko yes Tenis yes Bar
yes Vínna turistika yes Futbalové ihrisko yes Historické pamiatky yes Gastronómia

V blízkom okolí sa nachádzajú, kúpalisko Neresnica vo Zvolene kúpalisko v Kováčovej
lyžiarske stredisko Kráľová (5 vlekov + umelé zasnežovanie) a originálny Ranč na Bezekovom Laze v chotári Sásy so všetkým čo k tomu patrí. Zrúcanina v Podzámčoku mesto Zvolen Kláštorná pevnosť z XII. storočia na Bzovíku

Neďaleko našej obci vedie známa turistická trasa Rudná magistrála a mnohé ďalšie turistické chodníky, ktoré Vás povedú nádhernou prírodou nášho regiónu typického na zmiešané lesy do rôznych zákutí, ako sú napríklad Štiavnické jazerá, ale aj samotná Banská Štiavnica a jej historické pamiatky.

V Dobrej Nive sú vhodné podmienky pre hubárov, ktorí si prídu na svoje a tiež rybárov na priehrade Dobrá Niva - Breziny.

Galéria
Dostupnosť:
Autobusová stanica 1 km Lyžiarske stredisko 22 km
Vlaková stanica 8 km Bežkárska dráha 22 km
Historické pamiatky 3 km Turistické chodníky 2 km
Kúpalisko 4 km Jazero 35 km
Reštaurácia 1 km Potraviny 1 km
Nemocnica 12 km
Ceny:
Osoba/noc (Leto) 12 € Objekt/deň (Leto) 12 €
Osoba/noc (Zima) 12 € Objekt/deň (Zima) 12 €
NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok