Hotel ROYAL

Kategória: Hotel
Stravovanie: plná penzia
Kapacita objektu: 78 lôžok

Poloha:

Víta Vás HOTEL ROYAL, štvorhviezdičkový hotel v srdci stredného Slovenska v najväčšom horskom centre v Podpolianskom regióne. HOTEL ROYAL je situovaný v nádhernom prostredí Veporských Vrchov v nadmorskej výške 950 m. Hotel patrí do okresu Detva a leží neďaleko cesty medzi obcami Hriňová a Kokava nad Rimavicou. Súčasťou komplexu sú aj bungalovy a chatky určené na ubytovanie. HOTEL ROYAL ponúka možnosť usporiadať stretnutia a udalosti rôzneho rozsahu, charakteru a na rôznych úrovniach.

Adresa: Prašivá č. 4
98545 Látky
WWW: www.hotelroyal.sk
Email: info@royalhotel.sk
Telefón: 045/53 76 329
Fax: 045/53 76 328
Hlavná ponuka agroturistiky:

Hotel ROYAL - disponuje 37 dvojlôžkovými vkusne a príjemne zariadenými izbami a dvomi apartmánmi s celkovým počtom 78 stálych a 10 prístelkových lôžok. Každá izba je vybavená TV, rádiom, telefónom s priamou voľbou, pripojením na internet, trezorom, vaňou alebo sprchou.
Ďalšie služby hotela: reštauračné zariadenie s rozmanitou ponukou jedál, herňa, vzdušný hokej, stolný futbal, šípky, simulátor motorky, stolný tenis, fitnes, bazén, masáž, hydromasáž, možnosť zapožičania snežných skútrov a bicyklov, okolie hotela ponúka širokú možnosť pešej turistiky a zberu húb.

Ponuka dvora

Reštaurácia s kapacitou 100 miest je vhodná na usporadúvanie spoločenských podujatí - recepcií, rautov, banketov, svadieb, plesov, rodinných osláv, vrátane zabezpečenia kultúrno-zábavného programu.

Vybavenie objektu:
viac info info
yes Kuchyňa yes Kúpeľňa yes WC yes Spoločenská miestnosť
no Garáž yes Parkovisko yes Terasa yes Balkón
yes Altánok yes Bazén yes Jakuzzi yes Ohnisko
yes Krb yes Chladnička yes Mikrovlnka yes Sporák
yes Gril yes Televízor yes Satelit no Internet

Hotel ROYAL - disponuje 37 dvojlôžkovými vkusne a príjemne zariadenými izbami a dvomi apartmánmi s celkovým počtom 78 stálych a 10 prístelkových lôžok. Každá izba je vybavená TV, rádiom, telefónom s priamou voľbou, pripojením na internet, trezorom, vaňou alebo sprchou.

Možné aktivity v okolí:
viac info info
yes Wellness yes Fitness yes Masáže yes Plaváreň
no Kúpalisko yes Korčulovanie yes Lyžovanie yes Turistika
yes Cyklistika no Člnkovanie yes Hubárčenie yes Kone
yes Biliard no Disko yes Tenis yes Bar
no Vínna turistika no Futbalové ihrisko no Historické pamiatky yes Gastronómia

Pri hoteli je zasnežovaný lyžiarsky svah. K dispozícii sú dva lyžiarske vleky s kapacitou 1050 osôb/hod., nočné lyžovanie, ski servis. V rámci aktívneho a relaxačného odpočinku celoročne ponúkame saunu, masáže, bazén, hydromasážnu vaňu.

Pre semináre, kongresy, školenia, workshopy, prezentácie firiem, obchodné rokovania, tlačové a mediálne stretnutia je k dispozícii prvá konferenčná miestnosť pre 70 ľudí, vybavená audiovizuálnou technikou a malý salónik pre uzavretú spoločnosť. Druhú konferenčnú klimatizovanú miestnosť s vybavením pre 90 osôb v školskom sedení.

Súčasťou hotela Royal je aj Bungalow park, kde poskytujeme ubytovanie v pätnástich 7 až 9 lôžkových bungalovoch s celkovou kapacitou 120 lôžok, ktoré sú vybavené kuchynkou, sprchou a WC. Pri každom bungalove je posedenie, kde si môžete v pokoji oddýchnuť po celodennom programe.

Galéria
Dostupnosť:
Autobusová stanica 5 km Lyžiarske stredisko 2 km
Vlaková stanica 16 km Bežkárska dráha 2 km
Historické pamiatky 7 km Turistické chodníky 2 km
Kúpalisko 35 km Jazero 35 km
Reštaurácia 1 km Potraviny 5 km
Nemocnica 17 km
Ceny:
Osoba/noc (Leto) 32 € Objekt/deň (Leto) 55 €
Osoba/noc (Zima) 32 € Objekt/deň (Zima) 55 €
NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok