RELAX Hotel

Kategória: Hotel
Stravovanie: plná penzia
Kapacita objektu: 69 lôžok

Poloha:

Novozrekonštruované rekreačné zariadenie RELAX Hotel Lomnistá sa nachádza asi 800 m od malebnej obce Jasenie, v okrese Brezno (Banskobystrický kraj), na okraji Ďumbierskych Tatier na rozhraní národného parku Nízke Tatry, Chopok - juh, zo všetkých strán obklopené hustými ihličnatými a listnatými lesmi, v nadmorskej výške 600 m. n. m.

Adresa: Jasenie 538,
97576 Jasenie
WWW: www.hotel-lomnista.sk
Email: lomnista@gmail.com
Telefón: 0905 832 955
Fax: nie je k dispozícii
Hlavná ponuka agroturistiky:

Aj pre porovnanie: kvalita za rozumnú cenu, si náš hotel získal širokú obľubu medzi hosťami, ktorí vyhľadávajú prostredie ešte panenskej prírody s neobmedzenou možnosťou výletov do okolia, ale aj prístupnosť viacerých známych lyžiarskych stredísk, vynikajúcu kuchyňu, ktorá ponúka hosťom domáce gazdovské špeciality, zábavu pre deti a pre dospelých ( stolný tenis, biliard, šípky, detský kútik) a relax v našom relaxačnom centre.ďaka pozemku s rozlohou 4,5 ha, na ktorom sa nachádzajú športové ihriská: tenisový kurt, basketbalové ihrisko, plážový volejbal, mini futbalové ihrisko, ale aj dva prírodné bazény, detský raj v podobe pieskovísk, skákacích hradov a trampolíny, ponúka náš hotel aj s 26 chatkami širokú škálu organizovania škôl v prírode, detských letných táborov, relaxačno -rekondičných pobytov, športových sústredení, firemných seminárov a školení. Rovnako Vám radi zorganizujeme svadby, kongresy a prednášky, spoločenské oslavy, zábavy a posedenia.

Ponuka dvora

Pre deti je pripravený bohatý program zahŕňajúci aktívny aj pasívny oddych, ale aj poznávanie prírody a okolitých kultúrnych a historických pamiatok (ako napr. Hrad v Slovenskej Ľupči).
Okrem toho naši animátori detského tábora pripravia deťom kopu zábavy v Letnej Jasenskej táborovej olympiáde, ako aj pri večerných táborových diskotékach, či táborákovom posedení pri vatre.

Aktívny odpočinok:
Celý hotelový areál sa rozkladá na ploche 4,5 ha a je vybavený mnohými atrakciami ako napr.: futbalové, basketbalové a volejbalové ihrisko, tenisový kurt alebo stolnotenisový stôl

Pasívny odpočinok:
Po vydaní energie ju treba zasa dočerpať.
Rodičia neváhajte o Vaše deti bude výborne postarané a
z nášho detského tábora sa vrátia spokojné a plné zážitkov.
DETI TEŠÍME SA NA VÁS!

Program
Ubytovanie a strava
Kto, kedy a koľko za to?
Deti si môžu oddýchnuť pri dvoch prírodných bazénoch alebo na terase hotela a občerstviť sa napr. nanukmi. Rovnako je k dispozícii biliardový stôl. Starší môžu prípadne využiť aj služby nášho relaxačného centra so saunou, s masážami, čokoládovými zábalmi a ďalšími službami.

Letný detský tábor by mal však deti trochu aj vzdelávať. Pripravené sú preto turistické výlety do okolitej prírody Nízkych Tatier. Nachádza sa tu množstvo turisticky atraktívnych lokalít, ako napr. neďaleké Predajnianske vodopády, či už spomínané kultúrno-historické pamiatky (Hrad Slovenská Ľupča) a mnohé ďalšie. Priamo vedľa hotela vedie turistická trasa (červená značka) Nemecká - Mýto pod Ďumbierom. Navštívte turistickú mapu Slovenska pre ďalšie informácie o turistických reáliách v našom okolí.

Vybavenie objektu:
viac info info
yes Kuchyňa yes Kúpeľňa yes WC yes Spoločenská miestnosť
no Garáž yes Parkovisko no Terasa no Balkón
yes Altánok yes Bazén yes Jakuzzi yes Ohnisko
yes Krb yes Chladnička yes Mikrovlnka yes Sporák
yes Gril yes Televízor yes Satelit yes Internet

centrálnej budove hotela Lomnistá je k dispozícii 69 lôžok, kapacita reštaurácie a jedálne je 70 miest, kaviarne a nočného baru 100 miest, lobby bar 20 miest a kapacita salóniku je 30 miest. K dispozícii aj spoločenská miestnosť pre školenia a semináre s kapacitou 110 miest.

V relaxačnom centre hotela nájdete oddych a uvoľnenie po dňoch strávených prechádzkami po horách, a lyžovaním. Ponúkame Vám 8 miestnu fínsku saunu s ochladzovacím bazénikom, harmonizujúce wellness zábaly (čokoládový, zábal z morských rias, ukľudňujúci jogurtový a škoricový anticelulitídový zábal), masáže, magnetoterapiu, bioptromový program na regeneráciu a rekondíciu.

Izby sú vybavené vlastným WC, kúpelňou s vaňou a farebným TV. Hotel ponúka 2 lôžkové izby s prístelkami, rodinné apartmány pre 5 osôb a 4 lôžkové apartmány.

V areáli hotela sa nachádza 26 chatiek, postavených z prírodných materiálov priamo na okraji lesa, ktoré ponúkajú ubytovanie pre 156 osôb. V každej chatke je 6 lôžok, kúpeľňa so sprchovým kútom, WC, dve izby na poschodí a 2 lôžková izba na prízemí s priestorom na posedenie.

Možné aktivity v okolí:
viac info info
yes Wellness yes Fitness yes Masáže yes Plaváreň
no Kúpalisko no Korčulovanie yes Lyžovanie yes Turistika
yes Cyklistika no Člnkovanie no Hubárčenie yes Kone
yes Biliard yes Disko yes Tenis yes Bar
no Vínna turistika yes Futbalové ihrisko yes Historické pamiatky no Gastronómia

Okolie rekreačného strediska ponúka možnosť absolvovať niekoľko atraktívnych výletov v blízkosti hotela a navštíviť aj napr. jaskyňu mŕtvych netopierov, Bystriansku jaskyňu, v Brezne Horehronské múzeum, Synagógu a Piaristický kláštor, Čiernohronskú lesnú železnicu, kúpele Brusno, golfový areál na Táloch a množstvo iných zaujímavostí.

Pre lyžiarov je v blízkom okolí niekoľko známych lyžiarských stredísk: Krpáčovo, Tále, Demänovská dolina, Mýto pod Ďumbierom, Čertovica, Osrblie.....

Galéria
Dostupnosť:
Autobusová stanica 2 km Lyžiarske stredisko 2 km
Vlaková stanica 15 km Bežkárska dráha 2 km
Historické pamiatky 4 km Turistické chodníky 2 km
Kúpalisko 35 km Jazero 1 km
Reštaurácia 1 km Potraviny 2 km
Nemocnica 17 km
Ceny:
Osoba/noc (Leto) 19 € Objekt/deň (Leto) 19 €
Osoba/noc (Zima) 23 € Objekt/deň (Zima) 23 €
NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok