Hotel VRŠATEC

Kategória: Hotel
Stravovanie: plná penzia
Kapacita objektu: 70 lôžok

Poloha:

Hotel Vršatec leží na západe Slovenska, v "srdci Bielych Karpát", ktoré tvoria hranicu s Českou republikou. Iba 10 kilometrov od diaľničného výjazdu sa nachádza Hotel Vršatec, situovaný vo výške 500 m nad morom na úpätí 926 mnm vysokej Chmeľovej.Hotel bol v roku 2005 od základu zrenovovaný so všetkým, čo si dovolenkujúci pri oddychu môže želať. Moderné izby s televíziou a internetovým pripojením, vkusne zariadená reštaurácia s romantickým výhľadom na zrúcaniny hradu Vršatec vytvárajú príje

Adresa: Vršatské Podhradie 87
01852 Vršatské Podhradie
WWW: www.hotelvrsatec.sk
Email: info@hotelvrsatec.sk
Telefón: 042/ 44 64 303
Fax: nie je k dispozícii
Hlavná ponuka agroturistiky:

Samozrejme k dispozícii sú seminárne a organizačné miestnosti.

Veľké zastrešené balkóny a rozsiahla terasa za hotelom nechávajú hosťa vychutnávať si nedotknutú prírodu bez toho, aby spravil krok z hotela. O to, aby chutilo sa stará šéfkuchár, pretože kuchyňa Hotela Vršatec je známa v celom šírom okolí. V ponuke jedálneho lístka sú špeciality domácej i medzinárodnej kuchyne, a hlavne cez víkendy turistami veľmi obľúbené "turistické menu".

Hotel Vršatec ponúka služby vysokej kvality vo všetkých sférach. Tým zabezpečuje oslovenému hosťovi nerušenú dovolenku s mnohými možnosťami športu a oddychu. Spraviť niečo dobré pre svoje telo a ducha.

Ponuka dvora

Samozrejmosťou príjemného pobytu v našom hoteli je kvalitná strava a obsluha, ktorú poskytujeme naším hosťom vo vkusne zariadenéj reštaurácií s romantickým výhľadom na zrúcaniny hradu Vršatec, ktorý sa nachádza priamo za oknami našej reštaurácie.

V ponuke jedálneho lístka sú špeciality domácej i medzinárodnej kuchyne, a hlavne cez víkendy turistami veľmi obľúbené "turistické menu" spolu s čerstvou jablkovou štrúdlou so šľahačkou. Kapacita reštaurácie je 50 hostí. Počas slnečných dní je k dispozícií i letná terasa, ktorá je súčasťou reštaurácie.

Vybavenie objektu:
viac info info
yes Kuchyňa yes Kúpeľňa yes WC yes Spoločenská miestnosť
no Garáž yes Parkovisko yes Terasa no Balkón
yes Altánok no Bazén yes Jakuzzi yes Ohnisko
yes Krb yes Chladnička yes Mikrovlnka yes Sporák
yes Gril yes Televízor yes Satelit yes Internet

Hostia tu nájdu presne to, čo od dovolenky očakávajú. V prípade zlého počasia môžete stráviť kľudný deň v hoteli, naskytne sa Vám nejedna možnosť oddychu. Príjemné rohové sedačky, spoločenské miestnosti, ale aj bar pozývajú k posedeniu a uvoľneniu. K dispozícii je aj biliardová a stolnotenisová miestnosť .

Možné aktivity v okolí:
viac info info
yes Wellness yes Fitness yes Masáže yes Plaváreň
no Kúpalisko no Korčulovanie yes Lyžovanie yes Turistika
yes Cyklistika no Člnkovanie no Hubárčenie yes Kone
yes Biliard yes Disko yes Tenis yes Bar
no Vínna turistika no Futbalové ihrisko yes Historické pamiatky yes Gastronómia

Oblasť Vršatca skrýva množstvo krás, a preto cez túto oblasť vedie viacero značených turistických a náučných chodníkov. V lete sú tieto chodníky vhodné najmä pre turistov a cyklistov, ktorí sa chcú bližšie zoznámiť s tunajšou faunou a flórou v chránenej krajinnej oblasti, alebo ich jednoducho priťahujú vysoko vystupujúce bralá a výhľady z nich do blízkeho i ďalekého okolia. Niektoré zo značených turistických trás sú vhodné aj pre horských cyklistov. V zime väčšinu týchto trás využívajú lyžiari - bežkári.

Aj pri zlom počasí je o využitie Vášho voľného času postarané. Veľká fitnes miestnosť so sprchami a oddychovým miestom umožňujú príjemný tréning za každého počasia. K dispozícii je aj telocvičňa a pin-pongový stôl, biliardový stôl, šípky.
Máte možnosť využiť i kúpeľného liečenia v neďalekých kúpeľoch v Trenčianskych Tepliciach. Na Vašu žiadosť sa Hotel Vršatec postará o organizáciu. Privezieme Vás do kúpeľov a po kúre Vás dovezie naspäť do hotela. Alebo jednoducho využiť služieb nášho Wellnes centra

Galéria
Dostupnosť:
Autobusová stanica 3 km Lyžiarske stredisko 2 km
Vlaková stanica 8 km Bežkárska dráha 2 km
Historické pamiatky 4 km Turistické chodníky 2 km
Kúpalisko 35 km Jazero 35 km
Reštaurácia 1 km Potraviny 4 km
Nemocnica 15 km
Ceny:
Osoba/noc (Leto) 24 € Objekt/deň (Leto) 24 €
Osoba/noc (Zima) 24 € Objekt/deň (Zima) 24 €
NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok