Hotel Kormorán

Kategória: Hotel
Stravovanie: plná penzia
Kapacita objektu: 154 lôžok

Poloha:

Hotel Kormorán, Šamorín - Čilistov sa nachádza neďaleko Gabčíkovskej zdrže na brehu Dunaja vzdialený len 15 km od Bratislavy.
Jedinečné prírodné zaujímavosti ako aj výhodná geografická poloha hotela, vytvárajú podmienky pre aktívny odpočinok a pre poskytovanie širokej škály služieb.

Adresa: Pri hrádzi 33
93101 Šamorín
WWW: www.hotelkormoran.sk
Email: info@hotelkormoran.sk
Telefón: 031/ 59 09 100
Fax: 031/ 59 09 120
Hlavná ponuka agroturistiky:

Okrem ubytovacích a stravovacích služieb je hotel výborne vybavený aj na organizovanie kongresov, rodinných osláv ako aj svadieb s možnosťou obradu v parku Kormorán. K prednostiam hotela rozhodne patrí široká paleta športovísk a celoročne otvorené relax a fitness centrum, poskytujúce možnosť relaxácie pod vedením odborného personálu.

Súčasťou hotela je i prístav s botelom, ktorý poskytuje vodným turistom, cyklistom ako aj ostatným klientom oázu ticha a pohody. V areáli hotela sa nachádza aj tenisová akadémia Kurhajec, ktorá poskytuje služby pre aktívnych aj pasívnych tenistov.

Hotel Kormorán Vám ponúka komfortné ubytovanie v 6 jednoposteľových a 49 dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky. Jeho celková kapacita je 154 lôžok. Pre náročnejších hostí je pripravený malý, veľký, biznis a prezidentský apartmán. V našich izbách sa budete cítiť naozaj pohodlne.
K štandardnému vybaveniu každej z nich, okrem vlastnej kúpeľne s WC, patrí aj TV prijímač, internet na izbách, minibar, trezor, sušič vlasov a samozrejme room service (na požiadanie zabezpečenie prania a žehlenia a iné požiadavky

Ponuka dvora

Celoročne otvorené " Relax, spa & wellness centrum" poskytuje možnosť relaxácie pod vedením odborného personálu. K dispozícii je fitness, špičkový vonkajší hydromasážny bazén – jacuzzi pre 6 osôb, s osvetlením a 36°C vodou, vnútorný hydromasážny vírivý bazén, suchá a mokrá sauna, solárium, 18 druhov masáží a program telových a tvárových ošetrení.

Vybavenie objektu:
yes Kuchyňa yes Kúpeľňa yes WC yes Spoločenská miestnosť
no Garáž yes Parkovisko no Terasa no Balkón
yes Altánok yes Bazén yes Jakuzzi yes Ohnisko
yes Krb yes Chladnička yes Mikrovlnka yes Sporák
yes Gril yes Televízor yes Satelit yes Internet
Možné aktivity v okolí:
viac info info
yes Wellness yes Fitness yes Masáže yes Plaváreň
no Kúpalisko yes Korčulovanie no Lyžovanie yes Turistika
yes Cyklistika yes Člnkovanie no Hubárčenie yes Kone
yes Biliard yes Disko yes Tenis yes Bar
yes Vínna turistika no Futbalové ihrisko no Historické pamiatky yes Gastronómia

Hotel Kormorán a jeho okolie je ideálnym miestom na usporiadanie teambuildingových aktivít pre Vašu firmu ako aj sústredení pre Váš športový klub.

Areál ponúka veľa možností na aktívny tréningový proces. Široká paleta športovísk, vysoký štandard služieb ako i bohatá ponuka relax a fitness centra umožňuje športovcom zvyšovať svoju kondíciu, rýchlosť i vytrvalosť, zregenerovať svoje telá a pripraviť ich na náročné športové výkony v príjemnom relaxačnom prostredí. Máme pre Vás pripravený aj špeciálny balíček pre športovcov. 

Každý rok usporadúvame množstvo športových podujatí. Od Kormorán Cupu, cez Memoriál Vladimíra Gálisa, Dračie lode, ale aj rybárske súťaže, tenisové turnaje a iné. Každý si určite príde na svoje.

Galéria
Dostupnosť:
Autobusová stanica 2 km Lyžiarske stredisko 120 km
Vlaková stanica 7 km Bežkárska dráha 120 km
Historické pamiatky 3 km Turistické chodníky 1 km
Kúpalisko 1 km Jazero 1 km
Reštaurácia 1 km Potraviny 3 km
Nemocnica 7 km
Ceny:
Osoba/noc (Leto) 44 € Objekt/deň (Leto) 145 €
Osoba/noc (Zima) 44 € Objekt/deň (Zima) 145 €
NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok