Hotel PANORÁMA

Kategória: Hotel
Stravovanie: plná penzia
Kapacita objektu: 50 lôžok

Poloha:

Hotel Panoráma vyrástol na úpätí vrchu Červená veža s panoramatickým výhľadom na Piešťany, svetoznáme kúpeľné mesto. Je umiestnený v malebnom a pokojnom prostredí lesoparku, len 10 minút pešej chôdze do centra mesta Piešťany. Svojou modernou architektúrou a citlivým včlenením do prírody plní predstavy kvalitného ubytovania.

Adresa: Červená veža
92101 Piešťany
WWW: www.panoramahotel.sk
Email: hotel@panoramahotel.sk
Telefón: 033/ 77 35 361
Fax: 033/ 77 35 363
Hlavná ponuka agroturistiky:

Hotel Panoráma ponúka viac než len nádherný výhľad. Privíta Vás priateľský personál, široká škála hotelových služieb, moderne zariadené izby, Relax centrum a typická slovenská reštaurácia Koliba, ktorá už niekoľko rokov ponúka jedlá maximálnej gastronomickej kvality. Ak ste aktívny turista, určite Vás potešia cyklistické či turistické chodníky začínajúce priamo pri hoteli.

Ponuka dvora

V tradičnom štýle sa nesie duch reštaurácie Koliba, ktorá svojim stálym aj novým hosťom ponúka jedlá maximálnej gastronomickej kvality už niekoľko rokov. Ponúkame Vám špeciality slovenskej kuchyne, flambované jedlá, výberové slovenské vína a posedenie na krytej terase v príjemnom prostredí a s nádherným výhľadom. V lete grilujeme jedlo priamo na terase. Každý utorok, štvrtok a cez víkend Vám hrá štýlová cigánska hudba do tanca i na počúvanie. Tešíme sa na Vás a prajeme Vám dobrú chuť.

Na nerušené posedenie pri kvalitnom víne Vám je k dispozícii vináreň s priestrannou terasou a výhľadom na okolie.

Vybavenie objektu:
viac info info
yes Kuchyňa yes Kúpeľňa yes WC yes Spoločenská miestnosť
no Garáž yes Parkovisko yes Terasa yes Balkón
yes Altánok yes Bazén yes Jakuzzi no Ohnisko
yes Krb yes Chladnička yes Mikrovlnka yes Sporák
yes Gril yes Televízor yes Satelit yes Internet

Hotelovú kapacitu tvorí 17 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky a štyri štýlové apartmány, z toho dva s vlastnou kuchynkou. Izby spĺňajú európsky štandard *** hotela. Moderne zariadené izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou s vaňou alebo sprchovým kútom, sociálnym zariadením, minibarom, televízorom s príjmom 8 televíznych staníc, domácich aj zahraničných, rádiom, telefónom a internetom.

Centrálny trezor na cenné veci sa nachádza na recepcii. Izby majú balkóny s výhľadom na okolitú prírodu, Kúpeľný ostrov mesta Piešťany, rieku Váh a dedinku Moravany nad Váhom so svojou dominantou v podobe kostola umiestneného na kopci nad dedinou. Izby sú ladené v jesenných pastelových farbách krémovej, oranžovej a hnedej.

Možné aktivity v okolí:
viac info info
yes Wellness yes Fitness yes Masáže yes Plaváreň
no Kúpalisko yes Korčulovanie no Lyžovanie yes Turistika
yes Cyklistika yes Člnkovanie no Hubárčenie yes Kone
yes Biliard yes Disko yes Tenis yes Bar
yes Vínna turistika yes Futbalové ihrisko yes Historické pamiatky yes Gastronómia

Pre oddych a uvoľnenie je pre Vás pripravené Relax centrum nachádzajúce sa v suteréne hotela. K dispozícii je Vám suchá sauna a vonkajšia ochladzovacia kaďa. Vyskúšajte našu novú širokú ponuku masérskych služieb a relaxačných zábalov: klasická masáž hlavy a šije, relaxačná aromatická masáž, osviežujúca aromatická masáž, švédska hrejivá masáž, olejová masáž proti celulitíde, rašelinové balneologické obklady, teplé a suché zábaly.

Súkromné akcie 1/2

Naše hotelové aj reštauračné priestory sú Vám k dispozícii aj pre usporiadanie firemných, rodinných či iných súkromných akcií. Pre menšie firmy ponúkame usporiadanie prednášok, školení, prezentácií, firemných stretnutím, osláv alebo večierkov. K týmto účelom slúži multifunkčná, špeciálne pripravená miestnosť s kapacitou 40 miest, vybavená videoprojektorom s plátnom, whiteboardom, flipchartom a pod. Podobne aj priestory vinárne Vám slúžia na usporiadanie akcií pre uzavretú spoločnosť, s kapacitou 30 miest. Náš personál je Vám plne k dispozícii pri plánovaní akcií i počas nich. Záleží nám na Vašom úspechu.

Športové aktivity V rámci hotela Panoráma a jeho areálu môžete využiť nasledovné aktivity voľného času: požičovňa bicyklov, zapožičanie spoločenských hier, kariet a kníh, petang, badminton. V blízkosti hotela sa nachádzajú tenisové kurty, zátoka s vlekom na vodné lyžovanie, vodná plocha na surfovanie, termálne kúpalisko s vonkajším, vnútorným aj detským bazénom, squash centrum, zimný štadión, futbalový štadión, beachvoleybal, jazda na koňoch, a pod. Priamo pri hoteli vedú turistické chodníky na turistiku náročnú, menej náročnú alebo vychádzkovú. Podobne tu začínajú aj cykloturistické trasy pre začiatočníkov i skúsených cyklistov vedúcich po hrebeni Považského Inovca a jeho okolí. Pre fanúšikov ale i začiatočníkov populárneho športu dnešnej doby, golfu, je vám k dispozícii golfový areál s 9 jamkami a umelým odpadliskom v areáli kúpeľov.

Galéria
Dostupnosť:
Autobusová stanica 5 km Lyžiarske stredisko 80 km
Vlaková stanica 5 km Bežkárska dráha 80 km
Historické pamiatky 3 km Turistické chodníky 1 km
Kúpalisko 5 km Jazero 2 km
Reštaurácia 1 km Potraviny 5 km
Nemocnica 7 km
Ceny:
Osoba/noc (Leto) 34 € Objekt/deň (Leto) 100 €
Osoba/noc (Zima) 34 € Objekt/deň (Zima) 100 €
NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok