Hotel Karpaty

Kategória: Hotel
Stravovanie: plná penzia
Kapacita objektu: 26 lôžok

Poloha:

Ako ďaleko sme od vás:

od Senice: 8 km , od Bratislavy: 70 km, od Brna: 90 km, od Trnavy: 50, od Viedne: 115 km, od Trenčína: 80 km ,od Prahy: 300 km

 

Adresa: Častkov 166
90604 Častkov
WWW: www.hotelkarpaty.sk
Email: info@hotelkarpaty.sk
Telefón: 034/ 66 00 700
Fax: 034/ 66 00 700
Hlavná ponuka agroturistiky:

Po vstupe do hotela Vás obklopí zvláštne osobitá atmosféra vkusne a elegatne zariadených priestorov, dýchajúcich dokonale zladenými čistými líniami s precíznym, do detailu vyhotoveným interiérom. V izbách a apartmáne na Vás čaká vytúžené pohodlie plné milých doplnkov, ktoré Vám spríjemnia pobyt. Tak nech sa páči, vstúpte a užívajte si!

Ponuka dvora

Svoje chuťové bunky plne uspokojíte v našej REŠTAURÁCII, CAFEE, či LETNEJ TERASE. Garantujeme Vám, že výber skvelých vín z našej vínnej karty príjemne doplní gurmánsky zážitok o nový chuťový rozmer a poskytne uvoľnenie, ktoré Vás bude sprevádzať po celý deň.

Vybavenie objektu:
viac info info
yes Kuchyňa yes Kúpeľňa yes WC yes Spoločenská miestnosť
no Garáž yes Parkovisko yes Terasa no Balkón
yes Altánok yes Bazén yes Jakuzzi no Ohnisko
yes Krb yes Chladnička yes Mikrovlnka yes Sporák
yes Gril yes Televízor yes Satelit yes Internet

JEDNOLÔŽKOVÁ IZBA
Útulné miestečko na relax po náročnom dni, samozrejme s LCD televízorom s nezávislým satelitným príjmom, pripojenie na internet kablové aj wifi, telefón s priamym pripojením, minibarom a trezorom - všetko po ruke!

DVOJLÔŽKOVÁ IZBA
Pohodlie z každej strany! Veľká dvojposteľ s úžasne mäkučkým matracom a postlaním, priestranná sedačka s dvomi kresielkami, LCD televízor s uhlopriečkou 83 cm s nezávislým satelitným príjmom, telefón s priamim pripojením, pripojenie na internet kablové aj wifi, samozrejme minibar, trezor.

APARTMÁN „PRESIDENT“
Luxusný priestor s veľkorysím Lounge, priestrannou spálňou s výhľadom na hotelový bazén a tenisové centrum. Kúpeľňa vybavená špičkovou sanitou a vírivou masážnou vaňou. Samozrejmosťou je pracovný priestor s pripojením na internet kablové aj wifi, telefón s priamou voľbou, LCD televízor s uhlopriečkou 108 cm s nezávislým satelitným príjmom, chladnička, minibar a trezor - ako v rozprávke!

Možné aktivity v okolí:
viac info info
yes Wellness yes Fitness yes Masáže no Plaváreň
no Kúpalisko yes Korčulovanie yes Lyžovanie no Turistika
yes Cyklistika no Člnkovanie no Hubárčenie yes Kone
yes Biliard yes Disko yes Tenis yes Bar
yes Vínna turistika no Futbalové ihrisko yes Historické pamiatky yes Gastronómia

ŠPORT
U nás môžete po celý rok oddychovať aktívne! V bezprostrednej blízkosti hotela je tenisové centrum, kde sú celoročne k dispozícii 2 tenisové kurty a v areáli hotela fittness centrum s plnou výbavou. No a počas leta po fitness alebo tenise osvieženie v hotelovom bazéne!
HOTELOVÝ BAZÉN HOTELOVÝ BAZÉN

WELLNESS
Ak nestačí na Vašu regeneráciu hotelový bazén, tak sa o Vás radi postaráme v našom wellness klube, kde už čaká fínska sauna, parný kúpeľ, jakuzzi a neodmysliteľné masáže unaveného tela.
služby sú k dispozícii i neubytovaným návštevníkom.

KONGRES
Školenia a semináre do 25 osôb s kompletným zázemím vybavenia / dataprojektor, internet s Wifi aj káblovým pripojením, flipchart /, to je náš konferenčný salónik. Tu si vymeníte informácie a skúsenosti, ktoré neskôr prekonzultujete pri skvelej kávičke v CAFFE alebo LETNEJ TERASE.

DISKRÉTNY SALÓNIK
s kapacitou 22 miest vhodný na uzavreté jednania, pracovné obedy a večere, či posedenia uzavretej spoločnosti priateľov pri skvelých jedlách a nápojoch.

Galéria
Dostupnosť:
Autobusová stanica 2 km Lyžiarske stredisko 120 km
Vlaková stanica 14 km Bežkárska dráha 120 km
Historické pamiatky 4 km Turistické chodníky 50 km
Kúpalisko 1 km Jazero 25 km
Reštaurácia 1 km Potraviny 2 km
Nemocnica 13 km
Ceny:
Osoba/noc (Leto) 37 € Objekt/deň (Leto) 126 €
Osoba/noc (Zima) 37 € Objekt/deň (Zima) 126 €
NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok