Penzión Gazdovský hostinec

Kategória: Penzión
Stravovanie: plná penzia
Kapacita objektu: 20 lôžok

Poloha:

Penzión sa nachádza v centre malebnej dedinky Topoľčianky. Jeho interiér a exteriér Vás očarí už pri prvom pohľade. Príjemné posedenie v letných mesiacoch na terase alebo pri záhradnom grile vyčaruje jedinečnú atmosféru. V ničom nezaostáva ani interiér, ktorý je ako stvorený na poriadanie rôznych rodinných stretnutí alebo osláv životných jubileí a výročí. Gazdovský hostinec ponúka aj ubytovanie nadštandardnej úrovni, o čom sa už presvedčilo mnoho zahraničných turistov.

Adresa: Hlavná 81
95193 Topoľčany
WWW: www.gazdovsky.com
Email: gazdovsky@in.slovanet.sk
Telefón: 037/ 63 01 047
Fax: nie je k dispozícii
Hlavná ponuka agroturistiky:

Ubytovanie vo svojom penzióne na vysokej úrovni. K dispozícií je šesť izieb s manželskou posteľou s možnou prístelkou a štyri dvojposteľové izby so samostatným posteľami. Samozrejmosťou je kúpeľňa a WC v každej izbe. A nebude vám chýbať ani televízny prijímač. Internet na každej izbe v cene ubytovania ...príjemne posedenie aj na terase, ktorá je rozdelená na dve časti. Pre deti je pripravené malé pieskovisko, ktoré vaše ratolesti zabaví a vy si môžete pokojne vychutnať atmosféru letného večera so svojimi priateľmi.

Ponuka dvora

...priestory novootvorenej spoločenskej miestnosti. Je ako stvorená na usporadúvanie rôznych spoločenských akcií. Kapacita miestnosti je do 50 ľudí

Vybavenie objektu:
viac info info
yes Kuchyňa yes Kúpeľňa yes WC yes Spoločenská miestnosť
no Garáž yes Parkovisko yes Terasa yes Balkón
yes Altánok no Bazén no Jakuzzi yes Ohnisko
yes Krb yes Chladnička yes Mikrovlnka yes Sporák
yes Gril yes Televízor yes Satelit yes Internet

Ubytovanie vo svojom penzióne na vysokej úrovni. K dispozícií je šesť izieb s manželskou posteľou s možnou prístelkou a štyri dvojposteľové izby so samostatným posteľami. Samozrejmosťou je kúpeľňa a WC v každej izbe. A nebude vám chýbať ani televízny prijímač. Internet na každej izbe v cene ubytovania.

Možné aktivity v okolí:
viac info info
yes Wellness yes Fitness yes Masáže yes Plaváreň
no Kúpalisko no Korčulovanie yes Lyžovanie no Turistika
yes Cyklistika yes Člnkovanie no Hubárčenie yes Kone
no Biliard yes Disko yes Tenis yes Bar
yes Vínna turistika yes Futbalové ihrisko yes Historické pamiatky yes Gastronómia

Požitavský región možno pri troche zveličenia nazvať cyklistickým rajom. Cyklotrasy Požitavska, vychádzajúce od turistickej informačnej kancelárie v Zlatých Moravciach ponúkajú oboznámenie sa s prírodnými krásami Tribeča a Pohronského Inovca.

Aj hory a lesy v okolí Topoľčianok poskytujú dostatok zaujímavých značených cyklotrás, ktoré vedú málo frekventovanými cestami a lesnými cestami s veľkou škálou prevýšení, od rovinatých trás až po trasy smerujúce na Veľký Tribeč a Veľký Inovec. Väčšina z nich je veľmi vhodná najmä pre univerzálne krosové bicykle, nakoľko aj lesné cesty sú aj keď miestami v horšom stave, ale stále spevnené, asfaltové.

Galéria
Dostupnosť:
Autobusová stanica 2 km Lyžiarske stredisko 80 km
Vlaková stanica 5 km Bežkárska dráha 80 km
Historické pamiatky 2 km Turistické chodníky 80 km
Kúpalisko 2 km Jazero 10 km
Reštaurácia 1 km Potraviny 1 km
Nemocnica 18 km
Ceny:
Osoba/noc (Leto) 27 € Objekt/deň (Leto) 30 €
Osoba/noc (Zima) 27 € Objekt/deň (Zima) 30 €
NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok