Koliba u Kuba

Kategória: Penzión
Stravovanie: plná penzia
Kapacita objektu: 54 lôžok

Poloha:

Stredisko sa nachádza v nenarušenom prostredí chránenej krajinnej oblasti Horná Orava pod vrcholom Minčol /1394 m n.m./, prechádza ním značkovaný turistický chodník s napojením na turistické magistrály.

Medzi významné turistické ciele v blízkosti patrí Národná prírodná rezervácia “Minčol a Paráč“ kde je hlavným predmetom ochrany pôvodný vysokohorský smrekový les až pralesového charakteru, ako aj prírodná pamiatka “Puchmajerovej jazierko“ rozprestierajúce sa na rašeliniskách s oj

Adresa: rekreačná oblasť - Zábava 926
02952 Hruštín
WWW: www.leto.skizabava.sk
Email: info@skizabava.sk
Telefón: 043/23 88 284
Fax:
Hlavná ponuka agroturistiky:

Penzión je centrálnym objektom tzv. “drevenej dedinky“. V objekte sa nachádzajú dvojlôžkové izby a mezonetové apartmány pre 4 osoby. V priľahlých chatkách sú prevažne dvojlôžkové izby a 3 apartmány. Každá izba disponuje nezávislým uzamykateľným vchodom, vlastnou kúpeľňou, TV Sat a internetovou prípojkou. Celková kapacita strediska je 60 lôžok.


Vybavenie strediska:

reštaurácia - spoločenská miestnosť s krbom, letná terasa, detský bazén, zastrešené ohnisko, gril, atraktívne preliezky, fínska sauna, vírivá vaňa, požičovňa horských bicyklov, požičovňa spoločenských hier.

Ponuka dvora

Samozrejmosťou je poskytovanie stravovacích služieb priamo v objekte (štýlová reštaurácia je súčasťou koliby), pričom je možné vybrať si z viacerých tradíciou motivovaných jedál slovenskej kuchyne, no súčasťou ponuky sú taktiež iné štandardné jedlá.

Pre ubytovaných hostí ponúkame možnosť objednať plnú penziu (raňajky, obed, večera), polpenziu (raňajky, večera), prípadne zvoliť si z ponuky jedálneho lístka.

Vybavenie objektu:
viac info info
yes Kuchyňa yes Kúpeľňa yes WC yes Spoločenská miestnosť
no Garáž yes Parkovisko yes Terasa yes Balkón
yes Altánok no Bazén no Jakuzzi yes Ohnisko
yes Krb yes Chladnička yes Mikrovlnka yes Sporák
yes Gril yes Televízor yes Satelit yes Internet

Pre rozšírenie a skvalitnenie ponuky služieb sme pre našich zákazníkov pripravili možnosť ubytovať sa priamo v areáli strediska v štýlovom prostredí. Našou snahou bolo skĺbiť tradičné prvky architektúry s vysokým štandardom ubytovacích, stravovacích a doplnkových služieb.

Tento cieľ sme pretavili do formy drevenej koliby priamo pri údolnej stanici hlavného lyžiarskeho vleku, ktorá poskytuje ubytovanie v štyroch mezonetových izbách (dva samostatné priestory po dve fixné lôžka z čoho jeden sa nachádza v podkroví) a dvoch dvojposteľových izbách. Všetky izby sú vybavené WC a sprchou.

Mezonet sa skladá z dvoch samostatných izieb. V hlavnej izbe sú dve samostatné lôžka, TV Sat a sociálne zariadenie (WC a sprcha). Druhá izba má takisto dve pevné lôžka a je situovaná v podkroví pričom je spojená s hlavnou izbou schodiskom. Dispozícia a umiestnenie izieb je naznačené na obrázku nižšie /mezonetové izby 101, 102, 105 a 106/.

Možné aktivity v okolí:
viac info info
yes Wellness yes Fitness yes Masáže no Plaváreň
no Kúpalisko yes Korčulovanie yes Lyžovanie yes Turistika
yes Cyklistika no Člnkovanie yes Hubárčenie yes Kone
no Biliard yes Disko yes Tenis yes Bar
no Vínna turistika no Futbalové ihrisko yes Historické pamiatky yes Gastronómia

V okolí strediska sú možnosti na cykloturistiku po spevnených cestách i lesných zvážniciach. Počas letnej sezóny je v prevádzke detský bazén so solárnym ohrevom. Na objednávku zabezpečíme paintball, jazdu na koni respektíve iné atrakcie podľa dohody.

Medzi významné turistické atrakcie v okolí patrí Oranský hrad; Oravská priehrada a plavba loďou na Slanický ostrov umenia; Skanzen Zuberec – Brestová; úvraťová lesná železnička – Oravská lesná; stála expozícia Hviezdoslavovej Hájnikovej ženy na Slanej vode, ale aj termálne kúpaliská Oravice, Bešeňová a Tatralandia.

Galéria
Dostupnosť:
Autobusová stanica 7 km Lyžiarske stredisko 100 m
Vlaková stanica 14 km Bežkárska dráha 100 m
Historické pamiatky 20 km Turistické chodníky 100 m
Kúpalisko 0 Jazero 0
Reštaurácia 100 m Potraviny 4 km
Nemocnica 14 km
Ceny:
viac info info
Osoba/noc (Leto) 17 € Objekt/deň (Leto) 116 €
Osoba/noc (Zima) 17 € Objekt/deň (Zima) 116 €

Cena za izbu


Jednolôžková izba       23,60 € 
Dvojlôžková izba          33,20 € 
Mezonetová/dvojpodlažná/- štvorlôžková izba v kolibe       49,80 €
Apartmán s kuchynkou a krbom v rekr. dome           66,40 €
Celá chata"A"- apartmánová 132,80 € 
Celá chata"B" - 4x2-lôžková 116,20 €
Prístelok    10 €


Poplatok za psa - 5,00 € na deň ( ubytovanie so psom je možné len po dohode vopred).

NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok