Penzión ZLATÁ RYBA

Kategória: Penzión
Stravovanie: plná penzia
Kapacita objektu: 50 lôžok

Poloha:

Náš penzión so sídlom v Zlatnej na Ostrove sa nachádza na rázcestí medzi mestom Komárno a Bratislava. Je situovaný v príjemnom a atraktívnom prostredí, vzdialený od rušného mesta. Jedinečnú atmosféru dotvára aj jazero obklopené stromami a kvetmi. V areáli sa voľne pohybujú exotické pávi. Ak budete mať šťastie, privítajú Vás rovno pri príchode. Navštívte nás a nechajte sa očariť chvíľkami pohody.

Adresa: Zlatná na Ostrove
94612 Zlatná na Ostrove
WWW: www.penzionzlataryba.sk
Email: info@penzionzlataryba.sk
Telefón: 065/ 04 40 155
Fax: nie je k dispozícii
Hlavná ponuka agroturistiky:

Pre našich hostí zabezpečujeme ubytovanie na vysokej úrovni. Máme pripravených 25 izieb
Relax a šport

Ak si po únavnom dni želáte oddýchnuť, alebo sa chcete s rodinou odreagovať a nabiť energiou, využite služby nášho welnesu:

  • perličkový kúpeľ,
  • fínska sauna,
  • otvorený balkón na oddych a posadenie na slniečku,
  • vonkajší bazén.

Pre priaznivcov aktívneho oddychu je k dispozícií:

  • tenisový dvorec,
  • mini futbalové ihrisko,
  • rybolov,
  • agroturistika,
  • detské ihrisko pre najmenších.

Po chutnom obede či večeri si môžete dopriať romatickú prechádzku okolo jazera, vychutnávajúc si západ slnka.

Ponuka dvora

Reštaurácia ponúka pohodlie pre 50 hostí, v prípade nároku je možné pričleniť ďaľších 35 miest malého salónika. Bohatý jedálny lístok ponúka viac než 100 druhov jedál,ako množstvo miestnych špecialít z rýb alebo sezónne jedlá a jedál medzinárodnej kuchyne. Od jari až do jesene môžete pri raňajkách, obede či večeri obdivovať krásy prírody z krytej terasy na brehu jazera. Na terase je miesto pre 80 hostí a je vynikajúca na tiché večerné debaty v pokojných letných dňoch.

Vybavenie objektu:
yes Kuchyňa yes Kúpeľňa yes WC yes Spoločenská miestnosť
yes Garáž yes Parkovisko yes Terasa no Balkón
yes Altánok yes Bazén no Jakuzzi yes Ohnisko
yes Krb yes Chladnička yes Mikrovlnka yes Sporák
yes Gril yes Televízor no Satelit yes Internet
Možné aktivity v okolí:
viac info info
no Wellness yes Fitness yes Masáže no Plaváreň
no Kúpalisko yes Korčulovanie no Lyžovanie no Turistika
yes Cyklistika yes Člnkovanie no Hubárčenie no Kone
yes Biliard yes Disko yes Tenis yes Bar
yes Vínna turistika no Futbalové ihrisko no Historické pamiatky yes Gastronómia

Región Komárna má svojim návštevníkom skutočne čo ponúknuť. Intenzívny rozvoj cestovného ruchu umožňujú prírodné podmienky s ponukou termálnych kúpalísk, vodných športov, plavieb na výletných lodiach, poľovníctvom, rybolovom, vínnej turistiky i cykloturistiky, množstvo historicky hodnotných pamiatok ale i kultúrnych tradícií. Svojimi krásami, zaujímavosťami a príjemnou atmosférou si región Komárna získava čoraz viac návštevníkov.
Termálne kúpaliská na okolí

V regióne Komárno sú zvlášť významné rekreačné možnosti na termálnych kúpaliskách v Komárne, vo Veľkom Mederi a v Patinciach.

Termálne kúpalisko v Komárne využíva dva termálne pramene s teplotou vody 37 C°. Tieto termálne vody majú liečivé účinky na kľbové, reumatické a ženské choroby a sú vhodné na rekreačné účely. V letnej časti kúpaliska sa nachádza športový bazén, detský bazén, bazén pre neplavcov, sedací bazén a zrekonštruovaný rekreačný bazén. Novinkou kúpaliska je úplne nový sedací bazén s mobilným zastrešením – možnosťou celoročného využitia. V areáli sa tiež nachádzajú bufety a stánky s občerstvením.

Pramene termálneho parku vo Veľkom Mederi s teplotou 57-68 °C majú blahodárne účinky pri liečení chorôb pohybového aparátu a urýchľujú regeneráciu organizmu človeka. Kryté rekreačné stredisko, rekonštruované v roku 2004, očakáva návštevníkov nepretržite celý rok. Tu nájdeme krytý bazén, v strede s perličkovým kúpeľom a na kraji s detským bazénom. Vo voľnom priestranstve majú návštevníci k dispozícii päť bazénov: rekreačný bazén, taliansky bazén, plavecký bazén, rodinný bazén a detský bazén. Čiastočne krytý bazén slúži pre verejnosť od roku 2004. V každom bazéne je termálna voda o teplote v rozmedzí 26-38 °C. Ďaľšie služby: masáže, sauny, jacuzzi, šatníky, šmýkačka, ihrisko pre plážový volejbal, minigolfové ihrisko, futbalové ihrisko, stolný tenis, šach, lehátka, hojdačky, atď.

Od Komárna 18 km východným smerom je vzdialený rekreačný areál Patince. Areál bol vybudovaný okolo termálneho prameňa, ktorého teplota je 26 C°. Pre návštevníkov sú k dispozícií päť bazény, umelé tzv. rímske jezierko s bahniskom a Wellness centrum. Deti môžu využiť aj tobogan. Neďaleko neho sa nachádza väčšie umelé jazero vhodné na člnkovanie a vodné bicyklovanie o ploche 1,4 ha. V areáli kúpaliska sú aj rôzne športové ihriská – volejbalové, tenisové, minigolfové.

Galéria
Dostupnosť:
Autobusová stanica 5 km Lyžiarske stredisko 80 km
Vlaková stanica 12 km Bežkárska dráha 80 km
Historické pamiatky 11 km Turistické chodníky 35 km
Kúpalisko 35 km Jazero 1 km
Reštaurácia 1 km Potraviny 2 km
Nemocnica 12 km
Ceny:
Osoba/noc (Leto) 22 € Objekt/deň (Leto) 66 €
Osoba/noc (Zima) 22 € Objekt/deň (Zima) 66 €
NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok