Hotel Koliba Gréta

Kategória: Hotel
Stravovanie: plná penzia
Kapacita objektu: 72 lôžok

Poloha:

Hotel sa nachádza priamo na brehu Liptovskej Mary na okraji obce Liptovská Sielnica. Liptovská Sielnica je vzdialená 7 km od Bešeňovej a 8 km od Liptovského Mikuláša.

Adresa: Liptovská Sielnica č.270
03223 Liptovská Sielnica
WWW: www.kolibagreta.sk
Email: kolibagreta@kolibagreta.sk
Telefón: 044/ 55 40 041
Fax: 044/ 55 40 042
Hlavná ponuka agroturistiky:

Naša Koliba je pastvou nielen pre oči, ale i pre ostatné zmysli. Keď budete umierať od hladu, verte, že u nás Vás zachránime. Či už v štýlovej reštaurácii s kapacitou 60 miest alebo v samostatnom salóniku pre 20 osôb vedľa nej. Ak patríte medzi tých našich návštevníkov, ktorým lepšie trávi na čerstvom vzduchu, radi Vás usadíme na príjemnú terasu s kapacitou 60 miest. Všade sa o Vás postará ochotný personál a hlad Vám zaženie náš výborný kuchár. Starostlivo pripravený jedálny lístok určite uspokojí svojou pestrosťou a špecialitami každého gurmána.

Ponuka dvora

Po výbornom obede Vás radi privítame aj v našej konferenčnej miestnosti pod reštauráciou s kapacitou 60 miest a salónikom pre 20 osôb.

V priestoroch reštaurácie, konferenčnej miestnosti a salónikov Vám ochotne pripravíme rodinné oslavy, svadby, priateľské či pracovné stretnutia.

Konferenciu, firemné stretnutie, či školenie Vám radi usporiadame v našej konferenčnej miestnosti s kapacitou 60 – 80 osôb alebo v dvoch menších miestnostiach s kapacitou do 20 osôb. Spätný projektor, ozvučenie a PC sú samozrejmosťou, internet v školiacej miestnosti, aj na izbách. Vytvoriť príjemnú atmosféru počas Vášho stretnutia Vám určite zabezpečí štýlový bar priamo v kongresovej sále.

Po namáhavom pracovnom dni dobre padne relax. Či si už vyberiete príjemné posedenie v štýlovej liptovskej reštaurácií s vynikajúcou gastronómiou za sprievodu ľudovej hudby, alebo pri pohári vína, všade Vám rodinnú pohodu vytvorí náš príjemný a ochotný personál.
V teplých mesiacoch Vám radi pripravíme nezabudnuteľné posedenie pri ohnisku.

Na obohatenie Vášho firemného stretnutia Vám zabezpečíme ktorúkoľvek z atrakcií ako je lukostreľba, paintball, snežné skútre a pod., prípadne Vás posadíme na koňa len 0,3 km od nášho areálu v novovybudovanom Hippoclube. Ak sa Vám bude žiadať po oddychu duše i tela, neďaleký Aquapark, či termálne kúpalisko Bešeňová sú toho zárukou.

Vybavenie objektu:
viac info info
yes Kuchyňa yes Kúpeľňa yes WC yes Spoločenská miestnosť
no Garáž yes Parkovisko no Terasa no Balkón
no Altánok no Bazén no Jakuzzi yes Ohnisko
yes Krb yes Chladnička yes Mikrovlnka yes Sporák
yes Gril yes Televízor no Satelit yes Internet

Ponúkame Vám ubytovanie v Kolibe, či dreveniciach, čo pripomenie Vám časy dávno zašlé, no predsa príjemné, s vôňou dreva a s pohodlím dneška. Celková kapacita hotelového komplexu je 72 lôžok, z toho 58 pevných lôžok a 14 prísteliek.

Možné aktivity v okolí:
viac info info
yes Wellness yes Fitness yes Masáže yes Plaváreň
no Kúpalisko yes Korčulovanie yes Lyžovanie yes Turistika
yes Cyklistika yes Člnkovanie yes Hubárčenie yes Kone
yes Biliard yes Disko yes Tenis yes Bar
no Vínna turistika yes Futbalové ihrisko no Historické pamiatky yes Gastronómia

AQUAPARK TATRALANDIA – otvorený 365 dní - 7 km
Termálne bazény a bazény s čírou ohrievanou vodou, tobogány a šmýkačky, pre najmenších je to veľké detské ihrisko, nový obrí detský bazén s hradom Amazonia, detský kútik priamo v budove, pre aktívnejších možnosť využiť ponuku 18 tobogánových dráh a šmýkačiek ako aj veľkej športovej plochy. Pre tých, ktorí túžia v prvom rade po oddychu a regenerácii ponúkame relax v termálnych bazénoch s množstvom vodných masáží, či klasickú masáž.

Lyžiarske centrum Jasná – Chopok - 25 km
Najväčšie slovenské zimné stredisko. Lyžiarom je k dispozícii 14 vlekov, 7 sedačkových lanových dráh, 1 kabínková lanovka s celkovou kapacitou 19 300 osôb za hodinu.Stredisko je veľmi dobre vybavené stravovacími a športovými zariadeniami. Kapacita strediska 19300 osôb/hod. Prevýšenie: 855-2005 m.n.m. Všetky druhy obtiažnosti: ľahká, stredná, ťažká. V ponuke aj umelý sneh, nočné lyžovanie a množstvo atrakcií: lety padákom, snowrafting ...

THERMAL PARK Bešeňová - 10 km
Termálne kúpalisko, 6 bazénov s celoročnou prevádzkou. V bazénoch je voda s 36-40°C, ktorá má blahodárne účinky na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, urologické problémy a má priaznivé kozmetické účinky. Možnosť aj relaxačných masáží, plážového volejbalu, príjemného posedenia v reštaurácii priamo z bazénov.

Demänovské jaskyne - 20 km
Sú 2 jaskyne, Demänovská Jaskyňa Slobody Z celkovej dľžky 8400 m je sprístupnených 1800 m a Demänovská ľadová Jaskyňa - Jaskyňa je dlhá 1750 m, verejnosti je sprístupnených 650 m.

Priehrada Liptovská Mara - 100 m
Sú tu možnosti kúpania, surfovania, jachtingu, škola windsurfingu, člnkovanie, vodné bicyklovanie, minigolf, rybárčenie, plavba vyhliadkovou loďou. Ďalšie rekreačné strediská na severnom brehu priehrady: Bobrovník, Liptovská Sielnica. Plavba vyhliadkovou loďou – plavba trvá 1 hod. pre max 50 ludí, prístav je v obci Liptovský Trnovec, Kostol Liptovska Mara, Salaš Dechtáre.

Havránok - 5 km
Archeologická lokalita na vrchu Úložisko pri priehrade Lipt.Mara. Našlo sa tu sídlisko z mladšej doby železnej (300-100 pred n.l.). V súčasnosti prebieha rekonštrukcia časti keltskej osady Kotínov s obetišťom z 1. storočia pred n.l. V 11. až 15. storočí tu stál slovanský drevený hrádok. Stavby boli čiastočne rekonštruované a tvoria archeologické múzeum v prírode.
Skipark Ružomberok - 22 km

Galéria
Dostupnosť:
Autobusová stanica 8 km Lyžiarske stredisko 4 km
Vlaková stanica 8 km Bežkárska dráha 4 km
Historické pamiatky 8 km Turistické chodníky 2 km
Kúpalisko 50 km Jazero 1 km
Reštaurácia 1 km Potraviny 2 km
Nemocnica 45 km
Ceny:
Osoba/noc (Leto) 20 € Objekt/deň (Leto) 20 €
Osoba/noc (Zima) 30 € Objekt/deň (Zima) 30 €
NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok