SLOVENSKO - DOVOLENKA NA VIDIEKU

Blahodárny účinok vidieckeho prostredia a prírody, viac ako 25000 slnečných hodín na dobitie stratenej energie a k tomu ochota a srdečné privítanie. Toto všetko dokáže vytvoriť tú pravú atmosféru pre Vás , Vašu rodinu a priateľov.

Ak máte chuť prežiť plnohodnotné dovolenkové dni so všetkým čo k tomu patrí ste v zariadeniach vidieckej turistiky a agroturistiky vítaní.

Informačný systém EZAT Vám predstavuje viac ako 320 ubytovacích zariadení z oblasti vidieckej turistiky a agroturistiky na SLOVENSKU. V širokej ponuke Vám zároveň predstavuje aj doplnkové služby a produkty vidieckeho dvora, farmárske výrobky a hlavne odlišný spôsob trávenia dovolenky v porovnaní s komerčnými a mestskými zariadeniami cestovného ruchu.

Náš sprievodca dovolenkou prináša rýchlu a komplexnú informáciu o všetkých ubytovacích zariadeniach a stave možných voľných kapacít /banner Ubytovanie/. Zjednodušuje vyhľadávanie požadovaného dopytu a šetrí čas. Záujemcovia o dovolenku tak nájdu vhodné ubytovanie podľa svojich predstáv a možností.

Počas dovolenky Vám ponúkame prehliadku remeselnej a ľudovoumeleckej tvorby našich regionálnych výrobcov / banner Remeselná výroba/ , produkty dvora /banner Gastronómia/Predajné miesta/, vyrobené našimi syrármi či mäsiarmi ako čisto domáce výrobky slovenských producentov.

Po takýchto zážitkoch istotne padne vhod aj degustácia vín u najlepších slovenských vinárov / banner Vínna turistika/. Môžete tu ochutnať zdraviu neškodlivé potraviny a prežiť čas v lone očarujúcej a panenskej slovenskej prírody.

Informačný systém EZAT - SPRIEVODCA DOVOLENKOU NA SLOVENSKOM VIDIEKU chce byť najobsiahlejším prameňom vidieckeho cestovného ruchu a informácií o Slovensku na internete, inými slovami poskytne Vám všetko, čo budete potrebovať k prežitiu kásnej dovolenky a šťastných prázdnin!

Naše informácie sú neustále aktualizované a rozšírované, ak aj vy zistíte, že niečo chýba, alebo máte konkrétnu predstavu o tom, čo by sme mohli zaradiť do nášho sprievodcu, dajte nám prosím vedieť!

Tešíme sa na Vašu návštevu a ponúkame priazeň, srdce a pestrofarebný výber produktov vidieka. Bohatú ponuku služieb a zážitkov Vám želá EZAT a SPRIEVODCA DOVOLENKOU NA SLOVENSKOM VIDIEKU.

NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok