3 dni na Ranči s koňmi v Slovenskom raji len za 26,90,- EUR

EZAT   Aug 18 2012   Ubytovanie/Atrakcie

Ranč pod Ostrou Skalou
Dobšinská Ľadová Jaskyňa
Tel: 0911 298 208
Mail: ranc@ranc-ladova.sk
Web: www.ranc-ladova.sk

 

Predstavujeme vám Ranč pod Ostrou Skalou! Miesto, kde prežijete nezabudnuteľné chvíle v spoločnosti ušľachtilých koní v krásnej prírode Slovenského raja! Ranč je postavený v americkom motelovom štýle, nachádza sa v Slovenskom raji s výhľadom na “rajskú” prírodu. Ranč pod Ostrou skalou je vstupnou bránou národného parku Slovenský raj. Nachádza sa tu svetoznáma Dobšinská ľadová jaskyňa. Pozdĺž objektu tečie riečka Hnilec. Objekt ranča je postavený hneď vedľa hlavnej cesty E-67, trasa Rožňava – Poprad-Tatry.

Neoddeliteľnou súčasťou Ranča pod Ostrou skalou je jazdenie na koňoch, výlety do prírody, jazdecká škola a množstvo tématických aktivít.

R e š t a u r á c i a
Jedálny lístok ponúka pre ubytovaných hostí a turistov jedlá z hydiny, bravčového a hovädzieho mäsa. Samozrejmosťou sú tradičné slovenské jedlá, na ktorých si môžu hostia pochutiť. Nechýbajú ani jedlá z rýb, cestoviny, polievky, šaláty, dezerty a veľký výber nápojov. Možnosť objednávky detských porcií za polovičnú cenu.

  • ubytovanie na 2 noci (3 dni) pre 1 osobu na Ranči pod Ostrou Skalou
  • 2x raňajky pre 1 osobu podľa výberu z menu, káva, čaj alebo nápoj
  • jazda na koni s inštruktorom – 30 minút
  • parkovanie
  • možnosť dokúpiť ďaľšie hodiny jazdy na koni na mieste so zľavou: 1hod/ 10 €
  • lekcie jazdenia a vychádzky do prírody na koni
  • možnosť stravovania na ranči (obedy, večere)
  • detské porcie za polovičnú cenu
  • miestny poplatok obci

 

T u r i s t i k a
Možnosť turistických výletov do okolitej prírody, veľmi pekné trasy pre pešiu turistiku. Vybrané trasy pre cykloturistiku. V rámci turistiky možná návšteva Vysokých Tatier a kultúrno - historických pamiatok v okolí napr./zrenovovaný kaštieľ v Betliari, hrad Krásna Hôrka, Spišský hrad a zrúcaniny Muránskeho hradu.

V letnej sezóne možnosť plávania, člnkovania aj rybárčenia na vodnej nádrži Dedinky vzdialenej od ranča 10 km, zber húb a lesných plodov. V zimnej sezóne ponúkame bežecké lyžovanie priamo v Dobšinskej Ľadovej Jaskyni a tiež zjazdové lyžovanie na Dedinkách, Vernári.

NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok