Víkend plný zážitkov na Honte..EZATHOUSE Devičie pozýva

Miroslav Babinský   Jul 17 2017   Ubytovanie/Akcie

Chcete stráviť víkend na Honte spojený so spoznávaním krás a čara Štiavnických vrchov či Krupinskej Planiny. EZATHOUSE Devičie pripravil pre Vás zážitkový pobyt pre skupiny po zľave už za 99 EUR pre 1 osobu.

Vidiecky penzion EZATHOUSE sa nachádza na hlavnej ceste smerujúcej z Poľska na Šahy v obci Devičie. Penzion sa nachádza v blízkosti vodnej nádrže Lom - Devičie 3 km, 6 km od mesta Krupina, 32 km od kúpeľného mesta Dudince a 36 km od historického mesta Banská Štiavnica s okolitými jazerami ako Štiavnické Bane, Anička či Počúvadlo. Na tento smer sa nachádza horské lyžiarské stredisko SKI SALAMANDRA určené pre lyžiarov v zime, bikerov a hubárov v lete. Pre vyznávačov aktívnej dovolenky a športu sú sprístupnené cyklotrasy v okolí Krupinska a Štiavnických vrchov.

 V prekrásnom a kľudnom prostredí na južnom okraji Štiavnických vrchov leží vinohradnícka osada Stará Hora, zhruba 12 km od obce Devičie, ktorá bola v roku 1981 zapísaná do zoznamu Pamiatkových rezervácií ľudovej architektúry na Slovensku. V tejto osade miestne organizácie pár krát do roka organizujú rôzne udalosti a festivaly. Z opačnej strany cca. 33 km sa nachádza obec Hrušov, kde sa každoročne organizujú slávnosti HONTU. Hontianska paráda je vrcholným podujatím a prezentáciou obce Hrušov, ale zároveň i vrcholným prezentačným podujatím ľudovej tradičnej kultúry Hontu. Dáva návštevníkom do povedomia bohaté kutlúrne tradície nášho ľudu a to nielen tým, že predstavuje ľudovú kultúru javiskovou formou, ale predovšetkým tým, že navštevníkom priblíži, z čoho kultúrne dedičstvo pramení.

 


 Na obrázku vínne pivnice Stará Hora Sebechleby


Ubytovacie zariadenie EZATHOUSE tvorí súčasť regionálnej ponuky HONTU a jeho tradícií. Ponúkame  ubytovanie s celkovým počtom lôžok 10. Poskytujeme aj relaxačné služby ako sauna, vírivka, masáž. K dispozícii pre hostí na oslavy, degustácie a grilparty je ľudová izba Devičské Humno, kde pre hostí pripravujeme pečené kolená, kačice, husy či pečenie pizze priamo pred hosťami. Obec Devičie je známa svojou vinárskou tradíciou s množstvom pivníc, a preto EZATHOUSE ponúka aj riadené degustácie lokálnych regionálnych vín čo exkurziu po pivniciach.

 

Na obrázku kupanie Devičie Lom

EZATHOUSE od roku 2016 disponuje Znakom kvality za poskytované služby v kategórií Dovolenka na vidieku so špeciálnou ponukou Vidiecka turistika a cykloturistika

. 

 

Zážitkový víkend pre skupiny /6 osôb/

 Cena po zľave 99 EUR/ 1 Os.

 


 

Cena pre 1 osobu zahŕňa:

 

2x ubytovanie v štýlovej izbe s vlastnou kúpeľnou a patričným komfortom 
  / WIFI pripojenie na internet, DIGI TV/)

2x raňajky

2x večera

1x privátny vstup do sauny (parná 90 minút, možný aj neskorý nočný vstup)

1x privátny vstup do jacuzzi (120 minút)

využitie kuchyne v objekte a spoločenských priestorov

ochutnávka hontianskych vín v Devičskom Humne /6 odrôd, 4 biele a 2 červené vína/

uvítací drink Hubert de Luxe

 

 

Ďalšie služby zdarma:


> Parkovanie v areáli penziónu

> WIFI pripojenie na internet


Využite možnosť atrakcií pešej turistiky a cykloturistiky v okolí v príjemnej scenérii Stiavnických vrchov, navštívte Koháryho dub.Využite možnosť vypožičania priestorov pre stolný tenis a aktívne sa zrelaxujte. Využite možnosť výjazdu na ochutnávku vín do Hontianských pivníc.

 

 

 

Masáže je potrebné dohodnúť pred príchodom na tel. čísle: 0918 962 403 alebo emailom: ezathouse@gmail.com.sk.

Cenová ponuka sa vzťahuje iba pre skupinové pobyty minimálne 6 osôb.

EZATHOUSE ubytovacie zariadenie si vyhradzuje právo zmeny cien.
Ceny platné od 01. januára 2016. Cena obsahuje DPH.

 

 

EZATHOUSE Vám Praje príjemný pobyt v obci Devičie, regióne HONT.

 

Rezervácie a info:

Facebook/Ezathouse Accomodation Devičie

www.ezathouse.sk

 

mail: ezathouse@gmail.com

Tel.: 0918 962 403

 

 

 

 

Pohľad na Sitno a jazero Počuvadlo

NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok