Víkend v penzióne Termal

Miroslav Babinský   Jul 21 2016   Ubytovanie/Akcie

Prežite príjemné chvíle v penzióne Termal. Zariadenie sa nachádza v kúpeľnom meste Bojnice, priamo pri bojnických kúpeľoch. Svojim zákazníkom ponúka množstvo relaxačných a kúpeľných služieb, komfortné ubytovanie a výber z bohatého menu reštaurácie. V roku 2015 prešiel penzión Termal kompletnou rekonštrukciou. Celková kapacita zariadenia je 46 osôb. Všetky izby sú štandardne vybavené a penzión poskytuje vhodné priestory na rôzne semináre či školenia, oslavy alebo príjemné posedenie pri dobrom jedle.

 

 

V našom penzióne máme dva druhy dvojlôžkových izieb. Izby s možnosťou jednej maximálne dvoch prístelok a dvojposteľovej izby bez možnosti prístelky. Každá izba je vybavená TV, wifi free, mini barom a kúpeľňou.

Apartmán v penzióne TERMAL v Bojniciach

Pozostáva zo vstupnej chodby, spálne, kúpeľne a obývacej miestnosti s možnosťou jednej maximálne dvoch prístelok. Apartmán je vybavený TV v obývacej miestnosti aj v spálni, wifi free a mini barom.

 

Apartmán pre Deluxe v penzióne TERMAL v Bojniciach

Luxusný apartmán má veľkú a priestrannú obývacú miestnosť, spálňu a kúpeľňu s rohovou vaňou. Obe miestnosti sú vybavené TV, wifi free, minibarom. Súčasťou apartmánu je veľký balkón s krásnym výhľadom na kúpeľný park.

 
 
 
   
 

Reštaurácia v penzióne TERMAL v Bojniciach

Reštaurácia penziónu má kapacitu 35 miest na sedenie a slúži okrem podávania stravy návštevníkom penziónu aj ako vhodné miesto na organizovanie osláv, malých svadieb, školení alebo aj len ako príjemné miesto na posedenie s priateľmi.

 
 
 

Reštaurácia v ZOO Bojnice

Reštaurácia situovaná v strede ZOO v Bojniciach (pri kengurách). Má 150 miest na sedenie a každý deň cez letnú sezónu pre Vás pripravuje čerstvé jedlá. Vašim deťom ponúkame priamo v tesnej blízkosti reštaurácie detské atrakcie (kolotoč, skákací hrad, šmýkačky ...). 
Ak potrebujete prestravovať Vašu skupinu a nechcete strácať čas presúvaním sa zo ZOO do inej reštaurácie, pripravíme pre skupiny stravu podľa Vašich požiadaviek. 

 
 

 

Kontakt:

Penzión TERMAL

Kúpeľná 8

972 01 Bojnice

Tel.č.: +421 949 112 675

info@penziontermal.sk 

www.penziontermal.sk      

 

NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok