Katalóg EZAT pre rok 2013: SLOVENSKO – DOVOLENKA NA VIDIEKU

V polovici februára EZAT pripravil pre priaznivcov a turistov dovolenky na vidieku najnovší Katalóg vidieckej turistiky a agroturistiky pre rok 2013.


Katalóg vidieckej turistiky a agroturistiky predstavuje viac ako 300 ubytovacích zariadení z oblasti agroturistiky a vidieckej turistiky na Slovensku. Sumarizuje ubytovanie, ale aj doplnkové služby a farmárske produkty z poľnohospodárskej produkcie i spôsob odlíšenia od komerčných zariadení cestovného ruchu. Predstavuje tradičnú remeselnú a ľudovoumeleckú tvorbu našich regionálnych výrobcov a produkty z dvora, vyrobené našimi vinármi, syrármi či mäsiarmi ako čisto domáce výrobky pre návštevníkov agroturistiky a dovolenky na vidieku.

Môžete tu ochutnať zdraviu neškodlivé potraviny a prežiť čas v neindustriálnom prostredí, v lone očarujúcej a panenskej slovenskej prírody. Je sprievodcom vašej dovolenky na vidieku, poskytuje informácie členom EZAT a návštevníkom slovenského vidieka o podpore kvality poskytovaných služieb a efektívnom marketingu vidieckeho cestovného ruchu a agroturistiky.

Katalóg prináša rýchlu informáciu o všetkých zariadeniach, penziónoch a podnikoch, o stave možných voľných kapacít. Zjednodušuje vyhľadávanie požadovaného ubytovania a šetrí čas. Záujemcovia o dovolenku tak nájdu vhodné ubytovanie podľa svojich predstáv a možností. Katalóg obsahuje množstvo potrebných informácií o službách, infraštruktúre a aktivitách jednotlivých prevádzok a zariadení vidieckej turistiky a agroturistiky na Slovensku.


Logo - Dovolenka na vidieku

EZAT – Váš partner na dovolenke
Tel.: + 421 918 962 403
ezat.skmail.com

www.agroturizmusslovakia.sk

Katalóg bol vydaný v počte 2000 ks v slovenskej a anglickej verzii. Distribúcia je bezplatná a je cielená na propagáciu vidieckej turistiky a agroturistiky na Slovensku a v zahraničí. Výroba katalógu bola podporená a spolufinancovaná z Programu rozvoja vidieka 2007-2013 v rámci projektu: Zvýšenie kvality života a propagácia subjektov – OS3.


Logo - Európskej únie Logo - Rozvoja vidieku

Spolufinancované ES

Európsky poľnohospodársky fond pre rozvoj vidieka:
Európa investujúca do vidieckých oblastí

NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok