Agroturizmus

Jan Babinský

Milí priatelia,

Naši členovia vidieckej turistiky a agroturistiky si Vám dovoľujú prostredníctvom svojich ubytovacích zariadení / penzióny, apartmány a menšie hotely a chaty slovenského vidieka/ ponúknúť trávenie dovolenky formou agroturistiky a oddychu na vidieckom dvore.

Pobytom formou agroturistiky spoznávajte čaro a krásu Slovenska, chute slovenskej gastronómie a aktívne formy trávenia voľného času a spoznávania regionálnych produktov.

Vychutnajte si tento neuveriteľný zážitok so šarmom a pohodou v duši. Očakávajú Vás príjemní ľudia, ktorí Vám ponúknu osobný prístup podľa Vašich želaní. Sprístupnia Vám služby svojich susedov v ponuke regionálnej produkcie a gastronómie, partnerov lokálnej ľudovoumeleckej a remeselnej tradičnej výroby, ako aj ďalšie zariadenia sprístupňujúce športovo rekreačné a welness aktivity pre trávenie voľného času.

Zaujímavé prázdninové programy ponúkajú radosť hlavne deťom. Kombinácia poľnohospodárskych produktov a kontakt so zvieratami na farme prinášajú do oddychu detí zábavu a radosť. Avšak aj dospelí a individuálne záujmové skupiny si nájdu svoju ponuku víkendového obohatenia či relaxu pri ochutnávke tradičných slovenských výrobkov, vín či syrov so spestrením návštevy kláštorov, múzeí a hradov v blízkom okolí jednotlivých ubytovateľov.

Pri týchto návštevách spoznávajte ľudí na slovenskom vidieku a ich zvyklosti. Cez Malokarpatskú vínnu cestu, Tatry až po Dukelský priesmyk, spoznávajte Slovenský Raj, ten báječný slovenský kraj.

Tešíme sa na Vašu návštevu a prijmite naše srdečné pohostenie

Ján Babinský

Riaditeľ Ezat

podpis
Logo - Dovolenka na vidieku
NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok