Syrárne

 • Farma Hontianske Tesáre – Minimliekareň

  Dudince (okres Krupina)

  Farma v Hontianskych Tesároch prešla v posledných rokoch rozsiahlou rekonštrukciou a modernizáciou. Z pôvodného väzného ustajnenia dojníc prešla na voľné ustajnenie s výbehmi, s možnosťou pastvy mladého dobytka.

  link na www stranku link na email
 • Syráreň Kozí Vŕšok

  Liptovská Teplá (okres Ružomberok)

  Zrejúce syry Kozí Vŕšok sú nosnou agendou spoločnosti. Jedná sa o zrejúce polotvrdé kozie, ovčie a kravské syry, ktoré sú vyrobené z bio suroviny – mlieka z horských a podhorských oblastí Slovenska.

  link na www stranku link na email
 • AGROFARMA,Červený Kameň

  Červený Kameň (okres Ilava)

  AGROFARMA, spol. s r.o. Červený Kameň sa nachádza v malebnom prostredí Bielych Karpát v blízkosti štátnych hraníc s Českou republikou. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 1992.

  link na www stranku link na email
 • Farma UNI - CON KYSUCE

  Raková (okres Čadca)

  Farma UNI-CON KYSUCE, sa nachádza v malebnej obci Raková, ktorá leží v severovýchodnej časti Žilinského kraja, západne od okresného mesta Čadca.

  link na www stranku link na email
 • Syráreň Pružina

  Pružina (okres Považská Bystrica)

  Firma Oľga Apoleníková, SHR vznikla 1.8.1991, kedy sa zaoberala chovom hovädzieho dobytka zameraného na produkciu mlieka, chovom ošípaných, mechanizačnou výrobou a rastlinnou výrobou.

  link na www stranku link na email
 • Bryndziareň Zvolenská Slatina

  Zvolenská Slatina (okres Zvolen)

  Bryndziareň a syráreň vo Zvolenskej Slatine je najväčšou a najstaršou bryndziarňou na svete. Založila ju rodina Molecovcov v roku 1797.

  link na www stranku link na email
NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok