Maladinovo top dovolenková destinácia na Liptovskej Mare

Miroslav Babinský   Jun 15 2019   Cestovný ruch

Región Liptov sa dlhodobo zaraďuje k najobľúbenejším destináciám cestovného ruchu na Slovensku. Z roka na rok sa o jeho kvalitách a pestrej ponuke presviedča čoraz viac jeho návštevníkov Liptov dlhodobo rastie, ubytovacie kapacity vo vybraných mesiacoch podľa Štatistického úradu SR dosahujú plnú obsadenosť. Tento fakt dáva priestor na úspech práve novým projektom, ktoré môžu hlad po kapacitách v tomto regióne vyriešiť. Počet prenocovaní za rok 2018 na Liptove medziročne narástol až o 6,67 percent na 1 719 368 a počet návštevníkov sa vyhupol až o 7,75 percent. Najvyšší podiel našich návštevníkom pritom tvoria domáci Slováci.  

 

Liptov je nádherný horský región na severe Slovenska. Špecifikom regiónu Liptov je spojenie hôr a vody. Ak niekto hľadá letnú dovolenku spojenú s vodou, tak Liptov je výborná voľba. Aj vďaka stredisku Jasná Nízke Tatry je Liptov top regiónom na lyžovanie. Ešte dominantnejšou formou dovolenky a vyhľadávanou najmä v letných mesiacoch je kúpanie a letné športy.

V srdci regiónu Liptov je vodná nádrž Liptovská Mara, ktorá priam evokuje pobyt pri mori. Okrem toho návštevníci na Liptove nájdu množstvo termálnych, minerálnych prameňov. K najznámejším lokalitám s prírodnými termálnymi prameňmi patrí aj aquapark Tatralandia, ktorý leží len kúsok od Liptovskej Mary ai ponúka množstvo toboganov a bazénov s čírou, termálnou, aj slanou morskou vodou a vďaka Tropical Paradise s priehľadnou strechou si dovolenkári užijú leto a tropické teploty za každého počasia a dokonca aj surfovaciu vlnu. Atraktívnej vody je na Liptove skutočne veľa aj vďaka tunajším divokým riekam.

 

 

Práve v bezprostrednej blízkosti navštevovanej Tatralandie, s prístupom k severnému brehu Liptovskej Mary a s prvými pivnými kúpeľmi na Liptove sa nachádza aktuálne budovaná nová top dovolenková destinácia MALADINOVO.

Pre svoju polohu a komplex ponúkaných služieb v apartmánových domoch sa javí MALADINOVO ako ideálne miesto pre výber dovolenky na Liptove.

Apartmánový komplex Maladinovo ponúka výber ubytovania z takmer 94 odlišných apartmánových bytov s infraštruktúrou, reštauráciou, kaviarňou, wellnessom aj minimarketom.

 

„Ja som si Liptov zamiloval. Je to prekrásny región a Maladinovo je skvelý východiskový bod na jeho spoznávanie v zime aj v lete. Apartmánové byty sa nachádzajú vo výbornej lokalite, neďaleko centra Liptovského Mikuláša pri obľúbenej Tatralandii. Už sa teším, ako budem v Maladinove tráviť voľný čas s rodinou či kamarátmi. Pre mňa je Maladinovo láska na celý život”, povedal slovenský herec a moderátor Marián Labuda ml.

Za správnou investíciou pri Liptovskej Mare stojí profesionálna prevádzka rezortu. Zaujímavé je, že Liptov je región s vyšším počtom prenocovaní na jedného stáleho obyvateľa ako Praha a tiež jeden z mála regiónov, kde štatistiky potvrdzujú vyšší dopyt ako ponuku. Reálny nedostatok ubytovacích kapacít sa prejavuje najmä v hlavných mesiacoch letnej a zimnej sezóny.

 

Maladinovo má obrovský potenciál práve vďaka blízkosti Tatralandie a Liptovskej Mary. Susedná Tatralandia ponúka atraktívny balík služieb zameraných na relax aj zábavu a to bez potreby presunu autom či iným dopravných prostriedkom a v zime do Jasnej premáva z tohto miesta aj bezplatný skibus. Auto tak môže bez problémov zostať zaparkované pred apartmánom. Zároveň je severný breh Liptovskej Mary, na ktorom sa rezort nachádza, turisticky využívaný, teda aj vodná nádrž núka kopec rôznych magnetov. Maladinovo takto pozbiera výhody vďaka dobrej lokalite, ale ponecháva si svoju vlastnú identitu, jedinečnosť aj súkromie.

 

To, čím sa javí Maladinovo jedinečné, bude napríklad aj prvá franšíza obľúbeného českého rodinného pivovaru Bernard. Výrobcovia horkého moku si vybrali na svoju prvú prevádzku Bernard Pubu na Slovensku práve apartmánový komplex v Liptovskom Mikuláši. Kvalitné nepasterizované pivo Bernard bude veľká známka kvality, ktorá bude lákať k návšteve. Samozrejme reštaurácia bude dostupná nielen pre ubytovaných hostí. Kvalitný horký mok na pitie však nebude jediná pivná špecialita. V rezorte otvoria aj prvé pivné kúpele v regióne, čo bude ďalšia konkurenčná výhoda, ktorú žiadne zariadenie na Liptove zatiaľ neponúka. Pivné kúpele s ponukou wellnessu v absolútnom súkromí splnia očakávania aj tých najnáročnejších. Minimarket s čerstvými a lokálnymi výrobkami bude súčasťou komplexu a chýbať nebude ani exteriérové detské ihrisko.

 

 

 

Pre dovolenkárov sa naskytá už teraz príležitosť zarezervovať si dovolenku v Maladinove za otváracie ceny. Preto neváhajte a sledujte web stránku

 

 

www.maladinovo.sk

 

 

 

Akékoľvek informácie môžete získať u kontaktnej osoby riaditeľa strediska Ing. Pavla Tkáča.Viac o projekte na www. maladinovo.sk

Kontakty:

Riaditeľ strediska : Ing. Pavol Tkáč – 0911 553 373, tkac@maladinovo.sk

 

 

 

 

 

 

NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok