Turistické atraktivity mesta Bojnice v novej mobilnej aplikácii

Miroslav Babinský   Sep 13 2017   Cestovný ruch

Oblastná organizácia cestovného ruchu (OOCR) Región Horná Nitra-Bojnice a Mesto Bojnice pripravili jedinečnú pomôcku pre návštevníkov - mobilnú aplikáciu “Turistický sprievodca Bojnice”.

Novinka približuje majiteľom smartfónov najväčšie turistické atraktivity. Zároveň poskytuje dôležité informácie z okruhov histórie mesta, cestovného ruchu, interaktívnu mapu, letecký záber mesta či dôležité informácie pre návštevníkov, ktorí sa v meste potrebujú rýchlo zorientovať. 

“Mobilná aplikácia funguje off-line. Užívateľ teda pri vyhľadávaní ubytovania, reštaurácií či rekreačných zariadení nepotrebuje pripojenie na internet. Na mape mesta môže návštevník použiť filter a jednoducho vyhľadať body záujmu,” uviedla členka OOCR Región Horná Nitra-Bojnice a spracovateľka aplikácie Sylvia Maliariková. “Mám veľkú radosť, že sa mesto Bojnice zaradilo k destináciám cestovného ruchu, ktoré majú spracovanú obdobnú aplikáciu. Túto novinku vnímam ako komplexnú turistickú pomôcku a dôležitý nástroj destinačného marketingu,” doplnila Maliariková.

Turistický sprievodca mesta Bojnice zahŕňa texty, fotografie a dôležité informácie v celkovej veľkosti dát približne 50MB. Podsekcie “Atraktivity a zaujímavosti” a “Turistika” obsahujú informácie aj vo forme audio komentára. Aplikácia je prispôsobená pre mobilné systémy Android a iOS. Projekt bol zrealizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

 

Užívatelia smartfónov či tabletov si môžu aplikáciu stiahnuť zdarma:

Android: https://play.google.com/store/search?q=vegh%20bojnice

iOS: https://itunes.apple.com/us/app/bojnice/id1276159336?mt=8

NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok