REGIÓN TRNAVA ZVEREJNIL ZADARMO NOVÉHO TURISTICKÉHO SPRIEVODCU

Miroslav Babinský   Mar 20 2020   Cestovný ruch

Počuli ste už o tom, že Trnava je novodobým rajom pre hipsterov? Aj to sa dozviete vďaka novému turistickému sprievodcovi Trnavou, ktorý vydala oblastná organizácia cestovného ruchu (OOCR) Trnava Tourism. Teraz je dostupný aj online.

 

Dvojjazyčný sprievodca „Say hello to Trnava“ ponúka na 129 stranách rôzne informácie o histórii, doprave, kultúrnom i športovom vyžití, top podujatiach počas roka, ale aj zoznam vybraných reštauračných, ubytovacích a iných zariadení cestovného ruchu.

 

„Rozhodli sme sa zverejniť nášho turistického sprievodcu Trnavou a jej regiónom, aby si ho každý mohol v pohodlí domova prelistovať online. Možno sa vám niečo z toho natoľko zapáči, že si Trnavu napíšete na zoznam miest, ktoré neskôr navštívite. Dovtedy môžete využiť svoj čas na plánovanie, objavovanie a zbieranie inšpirácie,“ hovorí o sprievodcovi Alexander Prostinák, zastupujúci výkonný riaditeľ oblastnej organizácie cestovného ruchu Trnava Tourism.

 

 

Turistický sprievodca je rozdelený tematicky na osem okruhov a je doplnený o fotografie, pútavé ilustrácie a tipy od osobností z Trnavy. Nechýbajú v ňom ani mapy Trnavy, či už s vodnými plochami alebo ubytovaním, a obcí Smolenice, Ružindol, Jaslovské Bohunice, Suchá nad Parnou, Biely Kostol a Špačince. V budúcnosti vám môže poslúžiť aj v takých prípadoch, keď sa budete chcieť dobre najesť, alebo si budete chcieť dať poobednú kávu s dezertom či ochutnať medovinu a najlepšie vína, ktoré získali viacero medzinárodných ocenení.

 

 

„Vydali sme ho v dvoch jazykoch, v slovenčine a angličtine. Pokojne ho môžete zdieľať aj so svojimi zahraničnými priateľmi a ukázať im, aké krásne regióny na Slovensku máme,“ dodáva na záver Alexander Prostinák.

Celého sprievodcu nájdete na stránke www.regiontrnava.sk - http://bit.ly/SayHelloToTrnava

 

 

Oblastná Organizácia cestovného ruchu (OOCR) Trnava Tourism združuje mestá, obce a ostatné subjekty v regióne Trnava. V súčasnosti má 24 členov, medzi ktorými sú obce, ale aj podnikateľské subjekty či občianske združenia. Úlohou organizácie je spoločne rozvíjať cestovný ruch v destinácii, prezentovať atraktivity, ktoré sa nachádzajú na jej území, ponuku svojich členov zameranú na návštevníka a informovať o aktuálnom dianí. Turistický sprievodca Trnavou „Say hello to Trnava“ vznikol vďaka finančnej podpore Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

 

 

NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok