Máte poistenú prevádzku hotela alebo gastronomie?

Miroslav Babinský   Feb 22 2020   E-learning/Ekonomika

Ste prevádzkovateľ zariadenia cestovného ruchu a turizmu?
Máte poistenú prevádzku a zásoby pre prípad neštastia?
Máte poistenie zodpovednosti za škodu?
Máte úrazové poistenie pre zamestnancov ?

 

 

Ochranu týchto situáciu a omnoho viac ponúka Poisťovňa UNIQA svojim produktom FIRMA A OCHRANA. Za bezkonkurenčne nízke ceny Vám poistíme Vaše podnikanie, tak aby ste boli v bezpečí a pokoji 365 dní v roku. Produkt je výhodný pre všetky druhy a typy podnikania v turizmu.

Poistný produkt Firma & Ochrana predstavuje v UNIQA poisťovni, a. s. hlavný a nosný produkt pre poistenie majetku malých a stredných podnikateľov. Produkt vstúpil do platnosti od 01.10.2015 je pokračovateľom úspešného produktu Majetok & Efekt, ktorý získal za posledné 3 roky Zlatú mincu v kategórií Poistenie podnikateľov. Nový poistný program Firma & Ochrana prináša pre klientov nové vylepšenia a ešte výhodnejšie podmienky poistenia, aké sme ako poisťovňa ponúkali doteraz.

Poistenie Firma & Ochrana ponúka poistné krytie pre širokú skupinu podnikateľov s hodnotou ich majetku do 3 320 000 EUR. Tento poistný program je nadstavbou základného poistenia majetku podnikateľov (Majetok & Pohoda) a dokáže osloviť každého podnikateľa, či už v oblasti poistenia jeho majetku alebo ochrany jeho práv v oblasti poistenia zodpovednosti za škodu.

Poistenie podnikania je v dnešnej dobe rovnako dôležité ako poistenie vlastného majetku alebo života. Vybudovanie vlastného podnikania môže trvať niekoľko rokov, veľakrát je do podnikania zainteresovaná celá rodina a podnikanie je ich životným poslaním ako aj nositeľom zárobku. Ochrániť svoje podnikanie pred neočakávanými udalosťami je profesionálny prístup k podnikaniu.

 

Produkt je naozaj cenovo dostupný a ponúka široké spektrum variácií firemného poistenia podľa povahy podnikania. A k tomu asistenčné služby 24/7 zdarma.

Pre firemné poistenie môžete nepretržite volať:

0918 962 403
Infolinka UNIQA
Miroslav Babinský

Pre nezáväznú ponuku sme tu pre Vás 24/7.

 

 

# UNIQA# Poistenie#Poisťovacie služby#Ochrana majetku#Ochrana podnikania#Zodpovednosť za škodu#Úrazové poistenie#Cestovné poistenie#Poistenie zásob#Flotilové poistenie vozového parku#Najnižšie ceny poistenia

 

NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok