Ranč Aljaška

Som Daniel Filo. Už od detstva žijem so zvieratami a prírodou. Venujem sa hlavne psom a koňom. Výcvik psov vykonávam viac ako dvadsať rokov. Neskôr som sa začal venovať aj výcviku ťažných saňových psov. V tomto športe som dosiahol vynikajúce úspechy aj na medzinárodných podujatiach.

V posledných rokoch som si splnil ďaľší zo svojich snov – vychutnávam krásy prírody aj z konského chrbta. Kedže sú tieto aktivity časovo veľmi náročné a potrebujem sa im venovať naplno, stali sa aj mojim zamestnaním. Pozývam Vás na krátke aj celodenné túry na koňoch aj v koči v nádhernom okolí Turčianskej kotliny. V zime je možné objednať si vozenie na psom záprahu v zimných lyžiarskych strediskách.

Adresa: Daniel Filo
Družstevná 10
03853 Turany
WWW: www.rancaljaska.sk
Email: info@rancaljaska.sk
Telefón: 0905 545 394, 0907 821 171
Fax: nie je k dispozícii
Ponuka služieb

Jazdenie na koni – základný výcvik

Je možné objednať si koňa a inštruktora na zvládnutie základov jazdenia na koni. Jazdí sa na lúke, kôň je vedený inštruktorom na vôdzke, alebo na voľno. Je možné voziť a učiť jazdiť aj malé deti v sprievode rodiča. Koňa a inštruktora si môže objednať aj skupina ľudí za jednotnú cenu.

Vychádzky na koni do prírody

Tento program je určený pre začiatočníkov aj pokročilých. Povaha naších koní umožňuje aj laikom nenáročné výlety na koňoch do blízkeho okolia so sprievodom inštruktora.
Pre náročnejších ponúkame individuálne jazdenie bez inštruktora alebo celodenné a viacdenné výlety po nádhernej Turčianskej kotline.

Vozenie v koči - rodinný program

Rodinný program sme vymysleli pre rodiny s deťmi alebo záujemcov o skupinové výlety.
Takže ak si chcete zajazdiť na koni a nechcete aby vaša rodina ostala skrátka, určite Vás náš rodinný program osloví.

Vozenie na psom záprahu

Vozenie na psom záprahu je možné objednať si v ktoromkoľvek lyžiarskom stredisku na Slovensku. Ponúkame vozenie na krátke vzdialenosti – okruhy cca. 200 až 500 metrov, určené najmä pre väčšie skupiny. Pre jednotlivcov ponúkame celodenné výlety po zasnežených kopcoch a pláňach. Pričom je možné aj viesť psí záprah.

Program pre firmy

Program zahrňuje spestrenie programu na školeniach prípadne iných firemných akciách.
Ponúkame vozenie na koňoch a vozenie na psích záprahoch.
Dopravíme sa na akékoľvek Vami požadované miesto.

Fotogaléria
NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok