Mustang aréna Villa Betula

Spríjemnite si pobyt na Liptove jazdou na koni v krásnom prírodnom prostredí. V našej outdoorovej MUSTANG ARÉNE VILLA BETULA ponúkame okružné jazdy pre detičky na malom poníkovi aj na väčšom koníkov a dospelí si môžu zajazdiť v modernom pieskovom kolbisku s plochou väčšou ako 10 árov. Základy jazdy na koni im vysvetlí skúsený jazdecký inštruktor, ktorý na deti i rodičov dohliada.

V našej MUSTANG ARÉNE VILLA BETULA nájdete 8 koní a jedného poníka. Všetkých krásavcov s hrivami môžete sledovať aj vo voľnej prírode alebo v našej malej stajni. V areáli máme niekoľko konských výbehov, ku ktorým majú návštevníci priamy prístup.

Jednou z najlákavejších atrakcií, ktoré klientom ponúkame, je jazda na historickom koči s konským záprahom. Obzrite si prekrásnu hornatú krajinu Liptova s celou rodinkou alebo s priateľmi z konskej perspektívy a užite si nezabudnuteľný zážitok, na ktorý budete dlho spomínať.

MUSTANG ARÉNA VILLA BETULA je v prevádzke počas celého roka a tak sa milovníci koní a jazdectva majú na čo tešiť v každom počasí...

Adresa: VILLA BETULA***
Brnice 166
03223 Liptovská Sielnica
WWW: www.villabetula.sk
Email: villabetula@villabetula.sk
Telefón: 0907 812 327
Fax: nie je k dispozícii
Ponuka služieb

Srdcom MUSTANG ARÉNY VILLA BETULA je nové pieskové kolbisko s rozmermi 30 x 33 metrov. Od detského ihriska BABYLAND VILLA BETULA je vzdialené len niekoľko krokov. Jazdcom slúži ako cvičná plocha pre drezúru koní, tréningová aréna pre parkúrové jazdenie, aj ako vyklusavácia zóna pre oddych a relax. Malí i veľkí návštevníci strediska si tu môžu vyskúšať jazdu na koni pod dohľadom profesionálneho inštruktora. Kolbisko je zároveň tréningovou plochou pre klasické a westernové jazdenie.

Rodinám s deťmi a zaľúbeným párom ponúkame jazdu na štýlovom historickom voze s konským záprahom a pohoničom. Ak milujete kombináciu dobrodružstva, zábavy a romantiky, táto atrakcia zaručene poteší Vás aj Vašich blízkych. Spoločne sa môžete previezť nádhernou liptovskou prírodou a vidieť panorámu Nízkych a Západných Tatier alebo Chočských vrchov z úplne iného pohľadu.

  • DETSKÉ JAZDY NA KONÍKU V MINIARÉNE
  • JAZDENIE SO SPRIEVODCOM V ARÉNE
  • JAZDENIE S PROFESIONÁLNYM INŠTRUKTOROM
  • PERMANENTKA NA JAZDY SO SPRIEVODCOM
  • ZÁKLADNÝ KURZ JAZDY NA KONI S INŠTRUKTOROM
  • JAZDA NA KOČI S KONSKÝM ZÁPRAHOM
Fotogaléria
NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok