Jazdecký klub NOXWEL

Jazdecký klub NOXWEL vznikol z veľkého sna malého dievčaťa, ktoré svojou vytrvalosťou, odvahou a láskou k zvieratám zmenilo náš život. Prvým koňom, ktorý si našiel cestu k našim srdciam bola Dewil, ku ktorej pribúdali a pribúdajú ďalšie.

Dnes, po 3 rokoch sme hrdí, že sa môžeme pochváliť novou stajňou, ktorá je dôstojným bývaním pre 20 koní. Náš areál sa nachádza na východe Slovenska v meste Sečovce. Všetci ste srdečne vítaní.

Adresa: Jazdecký klub NOXWEL
Blatná
07801 Sečovce
WWW: www.noxwel.sk
Email: marketing@noxwel.sk
Telefón: 0907 930 715
Fax: nie je k dispozícii
Ponuka služieb

Srdečne pozývame malých i veľkých záujemcov na výuku jazdy na koni. Začiatočníci, pokročilí, skúsení, aj tí bez pudu sebazáchovy ale s láskou k zvieratám a športu, všetci ste vítaní v našom areáli na Blatnej ulici v Sečovciach. Ak si chcete overiť starú pravdu, že najkrajší pohľad na svet je z konského chrbta, zažiť pocit slobody, ktorý vám nedá žiaden iný šport, súlad s ušľachtilou dušou, alebo len prekonať strach či predsudky, príďte.

Pretože žiadna hodina strávená v sedle nie je zbytočná...Každá hodina výuky (výuka na jazdiarni, vychádzka, kurz) zahŕňa cca 15 min. na vyčistenie a nastrojenie koňa a 45 min. jazdy na koni. Výuky sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 8 rokov, do 90 kg.  Hodinu je potrebné dohodnúť vopred.

Fotogaléria
NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok