Jazdecká škola Kráľovce

Jazdecká škola Kráľovce sa nachádza v obci Kráľovce, približne 14 km od Košíc. Jazdecká škola datuje svoj vznik koncom roka 2008 a plne sa sústredí na výcvik jazdcov všetkých vekových kategórií.

Ponúka jazdy v teréne a takisto aj v krytej jazdiarni, kde sa odohráva väčšina, resp. všetky zimné tréningy, a takisto aj tréningy za zlého počasia.

Naša škola má vysoko kvalifikovaného trénera so skúsenosťami z prestížnych jazdeckých škôl v krajinách ako sú Nemecko, Maďarsko, alebo Rakúsko.

Škola takisto poskytuje poradenskú činnosť v oblasti chovu alebo výcviku koní.

Adresa: Jazdecká škola Kráľovce
Kráľovce
04444 Kráľovce
WWW: www.jskralovce.sk
Email: info@jskralovce.sk
Telefón: 0917 086 012
Fax: nie je k dispozícii
Ponuka služieb

Jazdecká škola Kráľovce Vám ponúka možnosti jazdenia a jazdeckého výcviku na koni pod odborným profesionálnym dohľadom. Podľa možností a schopností preto prispôsobíme tréningový a výukový proces každému individuálne.

  • Kurzy pre začiatočníkov (deti, dospelých a takisto aj seniorov)
  • Hodiny pre pokročilých jazdcov
  • Jazdy v lete aj v zime (v lete v areáli a v zime v jazdiarni)
  • Prázdninové jazdecké kurzy a letná jazdecká škola

Ponúkame Vám ucelené jazdecké kurzy a takisto samostatné hodiny. Podľa schopností jazdca ponúkame aj vychádzky do prírody od 1-hodinovej, až po niekoľkohodinové vychádzky.
Do našej ponuky patrí aj profesionálna poradenská služba v oblasti chovu a výcviku športových koní všetkých kategórií.

Pripravíme Vaše kone na športové jazdenie až po predvedenie na jazdeckých pretekoch. V prípade, že máte ťažko zvládnuteľné kone, po analýze pripravíme tréningový program, vedúci k náprave.

Do ponuky našej školy pribudla HIPPOTERAPIA.

Fotogaléria
NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok