Malý Majer

Malý Majer sa nachádza v Národnom parku Slovenský raj medzi obcou Hrabušice a rekreačným strediskom Podlesok. Príroda, ktorá ho obklopuje, je pastvou pre oči aj dušu. Úžasné možnosti na vychádzky Vás doslova nútia vysadnúť do sedla a užívať si najkrajší pohľad na svet a to z koňského sedla.

Asi 300m od salaša sa nachádza rekreačné stredisko Podlesok známe ako vstupná brána do Národného parku Slovenský raj a roklín ako Suchá Bela, Prielom Hornádu a mnoho ďalších. Na Podlesku či v neďalekej dedine Hrabušice sú výborné možnosti ubytovania a stravovania. Na svoje si príde náročná aj menej náročná klientela.

Adresa: LABUDA-ASI s.r.o.
Obchodná 52/30
05315 Hrabušice
WWW: www.podlesok.com
Email: info@podlesok.com
Telefón: 0907 999 384, 0918 694 007
Fax: nie je k dispozícii
Ponuka služieb

Ponúkame:

  • ekreačné jazdenie na koni
  • vodenie na lonži
  • vozenie detí
  • jazdecká škola

V jazdeckej škole začíname teoretickou časťou, v ktorej sú vysvetlené základné pojmy a základy ovládania koňa. Ďalej pokračujeme prípravou koňa k jazdeniu a to jeho vyčistením, nauzdením a nasedlaním. Následný priebeh hodiny závisí od osvojení si vedomostí a zručností každého žiaka. Všetky vedomosti a zručnosti sú nadobúdané postupne a v časovej náväznosti. Rozvrh všetkých hodín si vieme individuálne dohodnúť. Jedna lekcia trvá cca 60 min. Všetky lekcie prebiehajú pod vedením kvalifikovaného učiteľa jazdenia. V jazdeckej škole máme prilby s trojbodovým uchytením vyhovujúce norme EN 1384 a chrániče chrbtice. Máme k dispozícií lekárničku pre ľudí aj zvieratá.

Vychádzka na bričke/saniach

Na vychádzky bričkou alebo saniach chodíme do okolitej prírody, ako aj do priľahlých dedín. Je možné bričku alebo sane objednať na rôzne kultúrne a spoločenské podujatia ako svadby. Kapacita bričky a saní je 4 osoby.

Skyjöring
Skyjöring je druh športu, kde jeden jazdec ovláda koňa a druhý je ťahaný za koňom na lyžiach po zasnežených lúkach. Je to šport, kde nechýba rýchlosť, skvelá zábava a adrenalín.

Fotogaléria
NEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok