Skupiny

Učiť sa jazdiť na koni by malo byť kombináciou potešenia a úsilia. Je to úžasný spôsob vychutnávania života v prírode a sledovania okolia, pričom jazda poskytuje aj niečo navyše- prispieva k vašej kondícii a čulosti. Jazda na koni môže byť samostatná alebo skupinová, záleží od toho, čo uprednostňujete a aké máte skúsenosti. Kone, aj keď sú dobre cvičené, sú nepredvídateľné, musíte sa preto pripraviť na prekážky vrátane pádov.

K relaxácii prispievajú skupinové jazdy na koni v prírode. Pri nich možno bez obmedzení jazdiť cez lesy a lúky, čo napomáha pocitu slobody a jazdy bez prekážok. Nechajte sa očariť krásou prírody a slovenskou pohostinnosťou! Pre menšie skupinky radi organizujeme celodenné túry spojené s grilovaním alebo ochutnávkou gastronomických špecialít.

Nasledujúce jazdecké dvory a hippokluby Vám ponúkajú príležitosť pre Skupinové jazdy na koni. Ak chceš tráviť dovolenku formou skupinovej jazdy na koni a putovaním po nádhernej slovenskej prírode a jazdeckých areáloch zvoľ si svoj kraj a svoju obľubenú oblasť. Klikni myšou na kraj alebo na rolovaciu funkciu ponuky.

Vyber si kraj
EZAT Váš partner pre

DOVOLENKA V SEDLENEWSLETTER
Aktuality a novinky
denne pre Vás

Publikácie

Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Publikácia - obrázok Logo - Katalog - obrázok